Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
 Popis značky
Všechny produkty od STREET ONE844

STREET ONE: klasická elegance s mladistvou svěžestí

Módní oblečení Street One je vždy aktuální s nejnovějšími trendy a cenově dostupné pro všechny zákaznice. Tato značka si dala za úkol poskytovat módní oděvy a doplňky ženám s rozdílným vkusem. Proto každý měsíc přichází s novou kolekcí, aby tak drželi krok se sezónními styly a vyšli vstříc všem moderním mladým dívkám a dámám, které chtějí být vždy IN. Street One je úspěšná směsice klasické elegance a mladistvé svěžesti pro všechny generace. Celá historie Street One začala v roce 1980, kdy zakladatelé společnosti CBR Fashion Holding AG přišli s geniálním podnikatelským záměrem. Už po třech letech od nápadu vyšli na trh s první kolekcí Street One a odstartovali tak vydařenou kariéru této značky. Ze začátku bylo možné koupit oblečení jen ve velkých obchodních domech. To už si dnes naštěstí neumíme ani představit. Momentálně stačí pár kliků na počítači a druhý den máš na sobě svůj oblíbený model.

STREET ONE – spolehni se na skutečně prémiové zboží

Pokud jde o kvalitu výrobků Street One, značka stanovila vysoké standardy. Oblečení poskytuje velké pohodlí při nošení a vydrží dlouho jako nové. Street One věnuje maximální pozornost kvalitě svých tkanin. Materiály jsou podrobně testovány, než se dostanou na trh. Můžeš se tak spolehnout na skutečně prémiové zboží. Pokud máš ráda zvířata, můžeš být klidná, produkce bez kůže a pravých kožešin je jednou ze zásad společnosti. Nakupuj Street One s čistým svědomím, protože při výrobě jsou důsledně dodržovány férové pracovní podmínky. Značka je zaměřena na moderní, sebevědomou ženu, která si chce realizovat svůj vlastní styl. Z tohoto důvodu Street One nabízí mnoho praktických základních kousků oblečení, které zákaznicím umožňují vytvářet různé vzhledy. Převládají zde univerzální barvy jako béžová nebo tmavě modrá, což ponechává fantazii dveře otevřené.

STREET ONE nabízí stále nejnovější trendy

Nabízet stále nejnovější trendy, to hlavním úkolem značky Street One. Sortiment se pohybuje od šatů, kalhot a topů až po módní kombinézy, ať už v základních, tak i exotických stylech. Součástí repertoáru jsou také doplňky a příslušenství. Vše k sobě barevně i stylově ladí, takže můžeš zapojit svou kreativitu a sestavit si hned několik outfitů. Dokonce i když nemáš naditou peněženku, můžeš si objednat oblečení Street One s čistým svědomím. Protože to je také součástí firemní filozofie: Každý si musí být schopen si dovolit tu nejnovější módu! Díky svému ženskému neformálnímu stylu je oblečení Street One skutečně všestranné.