Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


Značka Ted Baker Ti vstoupí do srdce

Ted Baker je velmi populární britská lifestylová značka. Odvážná a současně velmi elegantní. Ve svém portfoliu má mimo oblečení pro i obuv, Ted Baker kabelky, parfémy, hodinky a brýle. Zakladatel Ray Kelvin otevřel svůj první obchod v roce 1988 ve skotském Glasgow. Na začátku se zabýval výrobou a prodejem pánských košil. Jeho podnik se stal brzy úspěšným díky vysoké kvalitě materiálů, propracovanosti detailů a osobním přístupem k zákazníkům. Je opravdu obdivuhodné, jakého jména ve světě módy dosáhl, aniž by investoval do marketingu, tak jako jeho konkurenti. Právem je společnost Ted Baker často označována za nejrychleji se rozvíjející značku. Jasné linie, originální návrhy, smysl pro humor, to vše je Ted Baker, který Ti vstoupí do srdce.

Ted Baker: prémiový a kvalitní oděv

Ted Baker je ideální pro všechny, kteří se rádi odlišují, vyznají se v módě a potrpí si na nejvyšší kvalitu. Mít na sobě značku, ať už jsou to jen v podobě malého šátku nebo mini doplňku, je to vždy nevšední záležitost. Prvotřídní bavlna, hedvábí, merino vlna nebo jemná pravá kůže dávají výrobkům exkluzivitu. Ted Baker je členem Green 500, což je ekologická organizace, která hlídá pracovní podmínky zaměstnanců, udržitelnost přírodních zdrojů a správné zacházení se zvířaty. Ted Baker klade velký důraz na dokonalost provedení. Představuje skutečně prémiový oděv, který nejen dobře vypadá, ale také dlouho vydrží. Barvy nevyblednou, svetrům zůstane stále stejný tvar bez žmolků, saka se neshrnují a podšívky sedí na svém místě.

Ted Baker – nesrovnatelný styl s vysoce uznávanou hodnotou

Nevšední designy návrhářů Ted Baker s sebou přinášejí mnoho nadčasových nápadů. Obvykle jsou navrženy v jednoduchém stylu, takže je můžeš nosit v jakékoli situaci. Hodí se jak na klidnou procházku po městě, stejně jako do kanceláře nebo na zvláštní příležitost. Britská značka předvádí dámskou módu, která si převážně hraje s ženskými formami a trendovými vzory. Květinové motivy jsou pro značku Ted Baker velmi důležité. Modely jsou tak romantické! Každý si je zamiluje kvůli důmyslným mašlím, puntíkům, krajkám, volánům nebo bambulkám. Světlé tóny růžové, krémové nebo chladné šedivé barvy zahlédneš často. Pro muže Ted Baker nabízí široký výběr košil od neformálních přes elegantní až po velmi slavnostní kousky. Svůj outfit můžeš doplnit řadou teplých vest a svetrů nebo kabátů. Vznikne tak nesrovnatelný styl s vysoce uznávanou hodnotou.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Ted Baker pro ženy a muže.