Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Všechny produkty od Tiger of Sweden78

Tiger of Sweden: Klasika se špetkou trendů

Tahle švédská značka má pořádně dlouhou tradici a muže i ženy obléká už přes 100 let. Jejich móda je určená všem sebevědomým osobnostem, kteří se nebojí být sami sebou. Skandinávský design tu poznáš na první pohled – jejich móda je jednoduchá a postavená na čistých liniích, elegantní a oživená špetkou nejnovějších trendů. Najdeš tu spoustu zajímavých detailů a barev, ale nečekej nic přezdobeného nebo vyzývavého – tahle míří spíš na sofistikované zákaznice. V kolekci Tiger of Sweden se oblékneš od hlavy až k patě – čekají tu na Tebe kalhoty, džíny, blejzry, košile, polo trička, svetry a spousta dalších modelů. Miluješ klasický elegantní styl, který občas zkombinuješ s moderním kouskem? Nepotrpíš si na okázalost a máš ráda klasické linie? Pak je Tiger of Sweden pro Tebe to pravé. Prozkoumej jejich kolekce a nechej se okouzlit.

Tiger of Sweden

Všechny modely této značky mají dokonalý střih, takže Ti budou skvěle sedět. Vypadají draze a šik a navíc jsou neodolatelným mixem současných svěžích trendů a klasické elegance, která nikdy nevyjde z módy. Tiger of Sweden své švédské kořeny prostě nezapře. Srdcem jejich nabídky jsou skvěle střižené kalhoty a blejzry. Jejich dámské kolekce jsou postavené na neutrálních, spíš tmavších barvách, které jsou občas rozsvícené třeba jasně červenou, pomerančovou, pastelově fialkovou nebo růžovou. Tiger si potrpí na detaily, takže je řada jednoduchých modelů zvednutá na úroveň módního statementu třeba pomocí třpytivého lemu klasické bílé košile. Prozkoumej taky nabídku šatů, protože tady Tiger of Sweden skutečně exceluje – pouzdrové šaty, košilové šaty, květinový potisk, rozevláté sukně, přiléhavé siluety… to všechno Tě v jejich kolekci čeká.

Tiger of Sweden: Začalo to pánskými obleky

Značka Tiger of Sweden vznikla už v roce 1903 ve Švédsku a od Té doby navrhuje a vyrábí elegantní módu pro sebevědomé muže a ženy na celém světě. Za jejím úspěchem stojí jeden skvělý nápad: Zakladatelé značky se rozhodli, že začnou vyrábět hotové obleky ne pro boháče, ale pro obyčejné pracující chlapy. Do té doby bylo šití obleku delším procesem – ke krejčímu se muselo chodit na několik zkoušek, a celá záležitost vyšla pěkně draho. Dnešní značku Tiger of Sweden definuje především odvaha dělat změny a zároveň udržovat tradice a taky víra, že lidé mohou změnit cokoliv si zamanou.