Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek

TOMS – firma, která dělá něco navíc

Příběh firmy TOMS je skutečně unikátní. Založil ji v roce 2006 Blake Mycoskie, který stál při svých cestách v Argentině tváří v tvář realitě dětí, které vyrůstají bez bot. Na tento popud založil TOMS, která každý prodaný pár bot dorovná dalším párem bot pro dítě v nouzi. Tento nápad se od té doby rapidně rozrostl a TOMS dnes prodává kromě bot i brýle, tašky nebo kávu. A například při zakoupení brýlí se TOMS postará o péči o vylepšení zraku u člověka v rozvojové zemi, který to potřebuje. Návrhy TOMS jsou nejen stylové a velmi trendy, ale při jejich zakoupení zároveň pomáháš dobré věci se silnou myšlenkou. Tak jednoduchý nápad a jak prospěšný je! Neváhej a nech se inspirovat příběhem značky TOMS a jejími nápaditými modely, které ti ABOUT YOU přináší.

Ikonické modely TOMS dostupné na ABOUT YOU

TOMS jsou kvalitně zpracované boty, které jsou skutečně univerzální. Hodí se pro muže i ženy s mladistvým duchem, kteří rádi zkouší nové modely a inspirují se svěžími a neokoukanými návrhy. Design té nejvíc ikonické TOMS obuvi je založený na vzhledu argentinských espadrilek – plátěnek. Přesně takové dámské i pánské boty v nabídce našeho eshopu najdeš. Jsou dostupné v mnoha barvách, aby každému vyhovovaly k jeho outfitům. Hodí se perfektně na jaro a léto k džínům a lehkým tričkům. TOMS se však neomezuje jen na tento typ bot. Jestli potřebuješ stylové tenisky, sandály nebo třeba polobotky na podpatku, značka TOMS se umí o vše postarat. Uvidíš, jak tě bude bavit kombinovat různé vzory a barvy tvých TOMS s kousky ve tvém šatníku.

Poděl se o příběh, který stojí za tvým novým úlovkem od TOMS

TOMS je skutečně inspirativní značka, která svou činností ukazuje, že nejde jenom o výrobek, ale i o jeho přidanou hodnotu. Najdi mezi desítkami TOMS modelů ty pravé pro tebe a vyraz v nich do práce, na večeři s přáteli nebo jen tak na procházku po městě. Můžeš se pak s ostatními podělit o jedinečný příběh firmy, která působí ve více než 70 zemích a jejíž humanitární činnost se stále rozšiřuje. Ať už dámské nebo pánské boty, do zimy nebo do tepla, u značky TOMS si každý najde ten pravý pár, který podtrhuje jeho styl a osobnost. Jaké si na ABOUT YOU vybereš ty?

Pokud se Ti líbí produkty této značky, mohly by Tě zajímat i následující odkazy:

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky TOMS pro ženy a muže.