Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Všechny produkty od True Religion57

True Religion: Džíny, které padnou

Denim True Religion je synonymem pro skvělé řemeslo a výrazný styl, který se v davu neztratí. Tyhle džíny rozhodně chtěj vidět, i když jinak dáváš přednost šatům. Padnou jako druhá kůže, vypadají nádherně, existují ve stovkách různých barev a střihů a díky originálním detailům zaujmou. Jejich ikonický model byl inspirovaný úsměvem Budhy a ty se v těchhle džínách budeš usmívat taky. Drobné detaily vycházejí z dlouhodobé tradice zpracování denimu. Tahle značka je zkrátka vždycky o krok napřed, a to i když jde o zadečky. Džíny True Religion ve světě nastartovaly skutečnou revoluci, protože se jako první staly jasným a kreativním vyjádřením osobnosti. Jeden steh zahájil sérii inovací a vedl k vybudování brandu, který je navrhovaný beze strachu a pro odvážné nositelky. Prozkoumej neodolatelné kolekce True Religion a neboj se být jiná.

True Religion ví, co potřebuješ

Návrháři True Religion samozřejmě vědí, že je každá žena jiná, a že plné křivky potřebují jiný střih než chlapecká postava. Pro bohyně s figurou ve tvaru přesýpacích hodin je určená speciální kolekce se zpevněným pasem. Taky nemáš ráda, když Ti džíny sice skvěle sedí, ale zadní lem divně odstává? S tímhle modelem se Ti to nestane. Můžeš si vybrat z několika odstínů, hladký nebo mírně ošoupaný styl a klasický nebo roztřepený spodní lem. Dalším bestsellerem jsou džínové legíny. Ty oceníš hlavně tehdy, pokud si potrpíš na pohodlí, ale zároveň nechceš být až moc ležérní. Jsou dokonale střižené a Tvoje křivky obejmou jako druhá kůže. Navíc mají zeštíhlující pas pro maskování případných madel lásky a samozřejmě si můžeš vybírat z několika různých designů. Prozkoumej sexy kolekce True Religion a nechej se zlákat.

True Religion poznáš na první pohled

Značka vznikla v roce 2002 v Los Angeles a jejich prvním návrhem byly klasické džíny s pěti kapsami. Klasické průmyslové šicí stroje jim ale na zamýšlené návrhy brzy přestaly stačit, takže si je rozmontovali a přestavěli podle svých představ. Přesně tak se zrodila jedinečná vize a unikátní produkt. Specifické stehování True Religion je totiž rozpoznatelné na první pohled a právě díky němu se značka odlišila od konkurence. Návrhy a perfektní střihy této nové značky si velmi brzy získaly pozornost velkých jmen módního světa a poptávka po jejich džínách rapidně vzrostla. Značka se trvale snaží překonat konkurenci i sebe sama – být lepší a odvážnější. Prozkoumej kolekce džín True Religion a přesvědč se o unikátním střihu a nekompromisním pohodlí.