Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od Ulla Popken165

Ulla Popken – trendy plus size móda

Každá žena by měla mít možnost se krásně obléknout, aby si připadala dobře a sebevědomě. Bez ohledu na věk nebo třeba na postavu. V tom je úžasná právě značka Ulla Popken. Je to německá značka, jejíž kořeny sahají až do roku 1880. V módním a textilním průmyslu získala za ty roky skutečnou profesionalitu. Za roky fungování si všimla, že pro ženy a dívky v plus size velikosti není jednoduché sehnat hezké a trendy oblečení. Proto se Ulla Popken dnes přesně na takové ženy zaměřuje. Na ABOUT YOU teď můžeš objevit to nejlepší a nejnovější, co Ulla Popken nabízí, a zjistíš, že bez ohledu na váhu může každá žena najít slušivé oblečení, které podtrhne její osobnost!

Na ABOUT YOU najdeš spoustu druhů oděvů od Ulla Popken

V českém Ulla Popken eshopu si můžeš vybrat oděvy z několika stovek modelů. Je tedy jisté, že zde najdeš to, co k Tobě nejvíce promlouvá. Nemusíš se schovávat do obyčejných kalhot, celou řadu velmi ženských a elegantních modelů najdeš mezi Ulla Popken šaty, mezi kterými jsou skvělé každodenní kousky, které Ti dodají pocit sebevědomí třeba při pracovní schůzce, nebo zde najdeš také modely, které se perfektně hodí na nějakou slavnostní příležitost, třeba do divadla. Ulla Popken myslí třeba také na spodní prádlo pro ženy, které někdy není vůbec jednoduché sehnat. Nabízí takové, které Ti bude velmi pohodlné a zároveň se v něm budeš cítit velmi žensky. Stejně tak si můžeš najít příjemné a padnoucí Ulla Popken plavky, ve kterých si budeš moct bezstarostně užívat letní měsíce.

S Ulla Popken už nebudeš muset ráno postávat u svého šatníku

Kromě zmíněných modelů najdeš v kolekcích Ulla Popken i jednodušší kusy, jako trička nebo džíny, které jsou však ve spoustě zajímavých provedeních a tvoří absolutní základ každého šatníku. Když se budeš cítit dobře ve všech svých oděvech, pak Tě ráno u skříně nebude zdržovat přemýšlení o tom, co si chceš vzít na sebe. To ušetří spoustu času a starostí, takže se můžeš soustředit na to, co je pro Tebe důležité. S Ulla Popken zjistíš, že každá žena si může dovolit oblékat se trendy a užívat si radosti z kombinování nových outfitů. Tak se pohodlně usaď a užívej si svůj výběr nového oblečení Ulla Popken na ABOUT YOU!

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Ulla Popken.