Black Weekend: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od VAGABOND SHOEMAKERS97

Vagabond Shoemakers – elegantní a nadčasová obuv

Vagabond Shoemakers je jedna z naprosto klasických a nadčasových značek obuvi pro muže i ženy. Zrodila se ve Švédsku v roce 1973 a snaží se vytvářet kvalitní styl, který bude nositelům dlouho sloužit a bude jim ladit s celým šatníkem. Dává si obzvláště záležet na propracovaném designu a hledání nových trendů, které kombinuje osvědčenými návrhy. Přestože začínala pouze s pánskými botami, dnes je to skvělá univerzální značka pro všechny, kteří se nebojí ve svých botách toulat po světě a objevovat nové inspirace. Nápady pro návrháře přicházejí ze všech koutů, inspirují se třeba uměním, hudbou, architekturou, ale i lidmi, které každodenně potkávají na ulici.

ABOUT YOU teď přináší nejnovější modely Vagabond pro ženy i muže

Ve Vagabond eshopu na ABOUT YOU na Tebe čekají desítky různorodých modelů, které budeš chtít hned zakomponovat do svých outfitů. Mezi dámskými botami nebudeš vědět, které si vybrat dřív! Výběr mezi kategoriemi je opravdu široký. Jestli potřebuješ elegantní boty do práce nebo večer do divadla, pak se musíš podívat na nabídku Vagabond lodiček. Pokud chceš ležérní obuv na každodenní chození, která dodá Tvému outfitu zajímavý prvek, pak jsou Vagabond tenisky nebo polobotky přesně pro Tebe! Budou určitě vypadat úžasně s šaty i kalhotami nebo v kombinaci se zajímavou kabelkou. V kategorii pánských bot si jistě najdeš ty perfektní Vagabond polobotky pro ležérní pracovní outfit nebo třeba kotníkové boty, které jsou skvělé na večery ve městě s přáteli. Je jedno, pro jakou příležitost své nové boty hledáš, na každém páru bot od Vagabond je jednoduše vidět, že jejich výrobci věnují pozornost nejmenšímu detailu, materiálu a rafinované konstrukci.

Udržitelný přístup značky Vagabond

Vagabond Shoemakers se snaží své boty vyrábět také v souladu s udržitelným přístupem k výrobě a s ohledem na životní prostředí. Zodpovědně vybírá své materiály a snaží se do udržitelnosti zapojit i své zákazníky. I proto je Vagabond součástí iniciativy Shoe Bring Back, která tvrdí, že i staré boty jsou často ještě k užitku a je škoda je vyhodit. Proto může každý své boty, které už nechce, dát někomu dalšímu, komu ještě můžou udělat radost. Vagabond tedy umožňuje ve spoustě zemí (včetně České republiky) své použité boty předat jednomu z Vagabond concept storů, která se pak postará, aby došlo k jejich předání do second-hand obchodů nebo charit. A ty boty, které nejsou nositelné, ráda využije pro recyklaci a výrobu nových materiálů. Na Vagabond botách je tedy jistotou nejen kvalita a módní vzhled, ale i zodpovědný přístup, což firmu dělá velmi výjimečnou.

Pokud se Ti líbí produkty této značky, mohly by Tě zajímat i následující odkazy:

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky VAGABOND SHOEMAKERS pro ženy a muže.