Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

 Popis značky

VENICE BEACH nejen funkční sportovní oblečení

VENICE BEACH nabízí ženám širokou škálu skvělého sportovního oblečení pro aktivní chvíle. Na své si přijdou jak příležitostné sportovkyně, tak i milovnice módního designu. Značce se nejedná pouze o atraktivní ženský vzhled nebo praktickou funkčnost. VENICE BEACH píše, kombinuje a vytváří oděvy, které se stávají nepostradatelným společníkem ve volném čase nebo při sportu. Najdeš tu nejen volné modely v ležérního stylu, ale také upnuté, kopírující linii Tvého těla, které zvýrazní Tvou postavu. Obě varianty jsou neskutečně pohodlné díky kvalitní bavlně a strečovému materiálu. VENICE BEACH se narodila z myšlenky navrhovat módní funkční sportovní oblečení s inovativními materiály a vysokými standardy kvality. Celá kolekce značky byla proto původně prodávána výhradně ve fitness klubech. Dnes se pohybové aktivity staly součástí života moderní ženy, a proto se hranice mezi posilovnou a běžným dnem rozplynuly.

VENICE BEACH německá značka s americkým názvem

Slavná pláž VENICE BEACH poblíž Los Angeles byla inspirací pro název německé značky, která vyrábí moderní a vysoce kvalitní oblečení pro ženy. Vznikla v Německu v roce 1988. V době, kdy kult těla byl na vzestupu. Na pláži, kde se setkávají surfařky, plavkyně, hráčky beachvolejbalu, badmintonistky, maminky s kočárky a běžkyně, mají všechny společnou věc, která je spojuje. Zažívají radost, pohodu, zábavu a užívají si života bez ohledu na věk. Tyhle jejich pocity přesně vystihuje VENICE BEACH svými kolekcemi. Výrobky představují lehký a uvolněný styl, jsou módní, ale vždy aktuální a vysoce funkční. Kombinace fitness a wellness je pro mnoho zákaznic důležitá. VENICE BEACH přidává hodnotu tomuto životnímu stylu tím, že přizpůsobuje své výrobky těmto potřebám. S jednoduchými střihy, pohodlným uchycením a stylovými vzory přináší značka glanc do každého šatníku.

VENICE BEACH: elegantní a skvěle padnoucí

Výrobce VENICE BEACH má ve svém sortimentu topy, bundy, kalhoty, ale také vyrábí tašky, plavky a další doplňky. Slunce v kombinaci se slaným mořem vedlo tvůrce značky k vývoji vlastních výrobních technologií. Používají speciální vlákna, za kterými stojí celý tým výzkumníků. Oděvy jsou maximálně prodyšné, rychleschnoucí, odvádí pot a Tvé tělo udržují v optimální teplotě. Nebudeš cítit ani chlad, ani přílišné horko. Ať už hledáš cvičební úbor na Zumbu, jógu, ranní jogging, cvičení na strojích nebo plavky do bazénu, vždy Ti zaručí potřebnou volnost pohybu. Dosáhneš tak nejlepšího výkonu při sportu. VENICE BEACH skvěle padne a je navíc elegantní. Pokud jde o barevnost, zůstává VENICE BEACH při zemi. Diskrétně maskuje nedokonalosti na těle a naopak podporuje ženskost.