Zimní výprodej začíná: -11% na VŠE ve slevě5

EXTRA11Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od Z-One106

Z-One: Dámská móda pro plnější křivky

Probíráš se čas od času módními portály, a ne a ne narazit na něco, co by Ti opravdu sedělo? Pak vyzkoušej oblečení Z-One, které přichází s ženskými modely ve velikostech, ze kterých si určitě konečně vybereš tu svou. Značka je ideálně uzpůsobena požadavkům žen s výraznými křivkami, čímž se liší od spousty značek, které se zaměřují pouze na univerzální dámské velikosti teen girls 36–38. Se správným oblečením se budeš v každé situaci cítit absolutně v pohodě. A aby radost nezmizela při pohledu na cenu, určitě Tě potěší finanční dostupnost jednotlivých produktů. Miluješ zároveň i elegantní vzhled? Tak se inspiruj a naber nové sebevědomí a důvěru v sebe sama s módou Z-One, která Ti otevře nové módní možnosti!

Jaké je oblečení Z-One?

Ještě jsi o Z-One nikdy neslyšela? Jedná se o značku, která patří pod větší německou společnost, TAM FASHION, sdružující několik dalších značek. Zaměřuje se ale užším směrem – na poskytnutí individuální a moderní módy pro ženy, které se zrovna nevejdou do velikosti XXS. Většina kousků oblečení Z-One, ať už se jedná o trička, halenky nebo šaty, začíná totiž velikostí 40 a pokračuje až třeba k velikosti 50. Nejedná se tedy přímo o módu pro plnoštíhlé ve velikostech XXL, ale pro ženy, které mají křivky, jsou na ně hrdé a chtějí jim dát dostatečný prostor vyniknout. Tomu jsou přizpůsobené i střihy, které mají volnější zpracování a zdobí je řasení na těch správných místech, aby co nejvíce zalichotily Tvé postavě. A jak je na tom tohle oblečení z pohledu stylu? V nabídce najdeš vzory, pestré barvy, romantické modely, ale i úplně obyčejná basic trička v černé nebo bílé barvě. Stačí si tedy jen vybrat, v čem se zrovna Ty budeš cítit nejlépe.

Objev Z-One online na ABOUT YOU

Plno kombinačních možností, jak poskládat své nové outfity, spoustu barev, velikostí a střihů. To se ukrývá v nabídce oblečení pro ženy Z-One, která jen čeká, až si ji celou v klidu projdeš a najdeš si ty nejlepší kousky na denní nošení – do práce nebo třeba na procházku do města. Každá kolekce Tě inspiruje snadno kombinovatelnými základními díly s krásnými vzory i láskyplně uspořádanými detaily. Dostane Tě elegantní halenka, sexy džíny nebo módní sako, které přesně odpovídá Tvé velikosti? Zatoč se škrtícím malým oblečením, které už nebudeš potřebovat! Objev volné kousky Z-One online na ABOUT YOU, se kterými se hravě vybavíš na všechna roční období. Máš už vybráno?