ABOUT YOU Happy Hour: -20 % na LETNÍ OUTFITY5

HAPPY20Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek
Boty pro ženy78

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Boty

Objev další produkty z kategorie Boty

TIMBERLAND boty: Nestárnoucí klasika

Ikonické boty Timberland dnes nosí a miluje celý svět. A není divu: design i provedení jsou výjimečné, unikátní a propracované do nejmenšího detailu. Kdo by neznal typicky žlutý nubuk, masivní podrážku a šestiúhelníkové dírky na tkaničky? Tyhle původní pracovní boty určené pro dělníky jsou vyhlášené nejen vzhledem, ale také nepřekonatelnou kvalitou a v současné době je na trhu k dispozici také celá řada napodobenin. Originální obuv Timberland je ale jen jedna – a milovníci módy to moc dobře vědí. Od uvedení na trh se design obuvi Timberland v podstatě nezměnil. Přibyly sice barevné varianty, ale jinak se změny týkaly hlavně zpracování podešve, která je teď pohodlnější a poskytuje lepší oporu. Timberland obuv je fantastickou volbou pro všechny, kdo tráví hodně času venku – a tím nemyslíme jen procházky po lese. Přestože byly původně vyrobené pro chladnější počasí, zamilovali si je lidé na celém světě a masivní boty Timberland se nosí i tam, kde bys čekala spíš žabky. Dámské boty Timberland jsou skvělé i do města a hodí se ke každému outfitu. Prozkoumej nabídku online a nechej se zlákat klasickým stylem ikonických bot, které si můžeš objednat rovnou z postele.

Obuv Timerland: podtrhne tvůj jedinečný styl

Timberland je v dnešní době pojem, který daleko přesahuje módní význam. Znamená životní styl a postoj a například v asijských zemích jsou Timberland dámské boty symbolem individuality. Jejich nejznámější model Original Yellow Boot™ byl představený v roce 1973 a téměř okamžitě se stal senzací. Tahle voděodolná obuv se skládá z 39 částí sestavených v 80 krocích. Tvůrce téhle ikony, Sidney Schartz, neměl ani tušení, jeho pracovní boty získají srdce tolika příznivců nejen v Americe, ale i v Evropě. Původním záměrem totiž nebylo dobýt přehlídková mola, obuv Timberland měla být především funkční a pomoct dělníkům překonat tuhou zimu v americké Nové Anglii. Jeho nápad vyrobit kožené voděodolné boty se původně zdál téměř neproveditelný a hlavně nepraktický. Sidney se ale odmítal vzdát svého záměru vytvořit boty, které budou základem jeho nabídky. Použil kvalitní nubuk – typ kůže, který skvěle odpuzuje vodu, pečlivě propracoval jednotlivé detaily a podařilo se mu mnohem víc než jen udržet nohy dělníků suchu. Boty Timberland jsou dnes pro mnohé symbolem Ameriky. Timberland si zamiluješ, i když žiješ v mírnějším podnebí a většinou času trávíš na suchém českém chodníku. Prozkoumej nabídku dámských bot Timberland a vyber si některou z mnoha barev a provedení. Můžeš je zkombinovat třeba s oversized kabátem nebo parkou, ale fantasticky vypadají ke každému ležérnímu outfitu.

Timberland boty tě nezklamou

Společnost, kterou dnes známe jako Timberland, vznikla v roce 1952. Ikonickou sportovní obuv začali prodávat o 20 let později, a postupně v jejich nabídce začaly přibývat další produkty a sportovní oblečení. A jak se boty Timberland dostaly do Evropy? Jednoho dne oslovil tvůrce ikonických žlutých bot italský gentleman, který měl zájem o 600 párů. Už o dva měsíce kontaktoval továrnu znovu – všechny boty se prodaly a on měl zájem o další. Popularita Timberland bot vystřelila do závratných výšek v 90. letech, kdy si tyhle masivní boty se silnou podrážkou oblíbili američtí hiphopeři. Původně pracovní obuv totiž perfektně vystihovala jejich styl a přístup k životu. Pak Timberland objevila i umělecká scéna a obuv Timberland se stala hitem mezi fotografy, výtvarníky a hudebníky. Když si v nich vyšla Rihanna, Kanye West a další celebrity světového formátu, nebylo pochyb – na světě byl nový módní hit. Dnes se nosí k teplákům, k džínám, i luxusním večerním šatům. Nechej se zlákat, a vyzkoušej je! Timberland boty dámské jsou dostupné nyní online na ABOUT YOU. Malé varování – k dispozici je tolik modelů a barev, že ti vybírání zabere pořádně dlouho!