Sandály pro ženy129

Rieker sandály: Nepřekonatelné pohodlí i ve vedru

Léto milujeme z mnoha různých důvodů. Dovolená, cachtání v moři, stanování, zmrzlina, spousta slunce, hvězdné noci… a taky sandály. Kdy jindy bychom měli chodidlům dopřát trochu pohodlí, než právě v létě? Umožňují nohám dýchat a pokud si vybereš letní obuv od prověřené značky, lehce předejdeš i otokům a bolavým chodidlům. Sandály Rieker jsou v tomhle ohledu špička na trhu. Obuv této německé značky je vyhlášená díky speciálním komponentům a unikátní konstrukci, které zajišťují maximální pohodlí, lehkost a pružnost. Ani sebedelší procházky nebo celodenní stání už pro tebe nebudou problém. Rieker sandály mají navíc skvělý design podle nejnovějších trendů, najdeš tu ale i nadčasové jednoduché modely a obuješ se na každou příležitost. Prozkoumej kolekci sandálů Rieker online a nechej si doručit svůj balíček s pohodlím až ke dveřím.

Sandály Rieker: Nejžhavější módní trendy i nadčasová klasika

Nabídka sandálů Rieker je různorodá a vyberou si tu milovnice podpatků i pohodlných plochých sandálů. Díky nepřebernému množství stylů a barev rozhodně nebudeš mít problém najít přesně takové Rieker sandály, jaké sednou tvému stylu a udrží s tebou krok i během dlouhého horkého dne. Máš ráda pohodlí? Prozkoumej kolekci sandálů bez podpatku. Černá a odstíny hnědé se snadno kombinují i s pestrými outfity, ale podobně fungují i metalické barvy. Pokud se cítíš líp na vysoké noze, ale podpatky ti připadají nepohodlné, zkombinuj svůj letní outfit s Rieker sandály na klínku. Obzvlášť efektně vypadají k midi a maxi šatům. Naopak ke krátkým sukním zvol raději masivnější podpatky nebo nápadité gladiátorky, protože klínky šatům opticky ubírají na délce.

Sandály Rieker: Rodinná firma s více než stoletou tradicí

Rodinná značka Rieker vznikla v v jihoněmeckém Schwarzwaldu v roce 1874. Firmu velice rychle proslavila exkluzivní a drahá pánská obuv, kterou zásobovali majetné zákazníky v severní Itálii. Postupem času se rozhodli rozšířit cílovou skupinu, do sortimentu přidali také obuv pro dámy a rozhodně se jim to vyplatilo. V 70. letech na druhý pokus úspěšně expandovali do Kanady a v současné době se obuv Rieker prodává na více než 9000 místech na celém světě. Pokud hledáš pohodlné, spolehlivé a kvalitní sandály, ale nehodláš dělat kompromis mezi stylem a funkčností, pak je pro tebe Rieker to pravé. Rieker sandály se nosí zrovna tak dobře, jako vypadají, a díky výjimečně široké nabídce barev a stylů nebudeš mít problém najít ty pravé k džínám i na svatbu.