-25 % EXTRA na VEŠKERÉ PÁNSKÉ OBLEČENÍ5

Pouze:00hod.00min.00sek
Sady šperků pro ženy25

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Sady šperků

Objev další produkty z kategorie Bižuterie

Sada šperků: Vytvoř si svůj osobitý styl!

Přemýšlíš, jaké šperky by se k tobě hodily nejlépe? Chtěla by sis pořídit několik podobných kousků, které by určily tvůj styl? Pokud už víš, co na tobě nejlépe vynikne, proč zásobit svou šperkovnici kousek po kousku, když si můžeš rovnou pořídit celou sadu šperků, která tě dokonale zvýrazní? Na ABOUT YOU jsme pro tebe připravili praktické řešení: Ať už přemýšlíš o nákupu náušnic nebo ladícího setu, máme pro tebe nabídku, ve které už čeká tvá nová sada šperků. Ještě nevíš, co ti sluší? Zaměř se na pár jednoduchých faktorů, jako je tvar obličeje, barva pleti, vlasů a očí. Společně s tím, co ráda nosíš za oblečení, tak jednoduše určíš, jaký kov či bižuterie k tobě půjde nejlépe.

Jaké sady šperků ti budou slušet?

Jsi majitelkou kulatého obličeje? Protáhni ho díky visacím náušnicím nebo geometrickým tvarům, jako je trojúhelník či čtverec! Oproti tomu hranatý obličej si zaslouží pravý opak. Dodej mu jemnost oblými tvary s polodlouhými visacími náušnicemi ověšenými kulatými ozdobami nebo si rovnou dopřej sadu šperků plnou různě velkých kruhů. Protáhlý obličej krásně usměrní kulaté a nepravidelně tvarované pecky třeba ve stylu srdíček s kamínkem. Jaký kov zvolit? Pokud patříš mezi bledulky, které se na sluníčku rychle spálí, budeš mít spís studenný podtón a padnou ti tak nejlépe stříbrné a narůžovělé sady šperků. Ženy s teplým tónem pleti s nažloutlým či olivovým podtónem se zas budou krásně vyjímat ve zlatě. A jak zvolit barvu kamenů či perel, které tak často tvoří nejpřitažlivější části bižuterie? Orientuj se podle barvy očí i vlasů. Skvěle vypadají kontrastní nebo naopak barevně ladící varianty, takže pro černovlásky jsou například skvělou volbou zářivé "diamanty" a pro blondýnky černé perly. Modré oči krásně zvýrazní broušené sklo ve stejné barvě, zelené zas smaragdově zbarvené kameny.

Pořiď si své nové šperky! Sada plná půvabu z ABOUT YOU

Na ABOUT YOU pro tebe máme sady šperků v různorodém složení: koupit si můžeš třeba několik druhů stylově podobných náušnic. Na výběr máš také z kombinací náušnic a ladícího prstýnku. Nebo sáhni po osvědčené klasické sadě náušnic doplněných vhodným náhrdelníkem. Jaké značky ti všechny tyhle krásné šperky nabízí? Sada ti může dorazit třeba od Pilgrim, naší vlastní značky ABOUT YOU nebo od proslulé bižuterie s kameny Swarovski. Sady šperků nejsou skvělou volbou jen pro ženy samotné, ale i pro jejich partnery, kteří si marně lámou hlavu dokonalým dárkem k výročí či k narozeninám své drahé polovičky. U nás máš vždy jako bonus k nákupu poštovné zdarma pro bezproblémové objednání i případné vrácení zboží.