Tašky pro ženy101

Calvin Klein tašky mají příběh

O taškách Calvin Klein můžeme mluvit jako o rafinovaně luxusním zboží. A přitom jejich přesvědčivý styl je až sofistikovaně jednoduchý. Tyto tašky s nejlepší grafikou nesou jméno Calvin Klein po svém zakladateli, který měl již od malička smysl pro módu. Po studiu návrhářství otevřel roku 1978 první obchod v New Yorku. Mistrovi experimentování, jak se Calvin Kleinovi přezdívá, vyšel po roce článek ve Vogue, dostal se na obálku tohoto časopisu, a to mu rapidně zvedlo obrat. Splnil se mu jeho sen. Odvážné tašky Calvin Klein stojí na základech této vize. Vynikající estetické provedení a propracovanost v každém detailu, to je vizitka Calvin Klein kabelek. Již od prvního modelu si drží svůj úžasně pověstný styl. Vynikají čistými siluetami a bezkonkurenčním smyslem pro ženskou citlivost. Svými lehkými provokacemi mají tu nelepší reklamu na světě. Ne nadarmo patří značka mezi tři nejlepší návrhářské firmy.

Calvin Klein tašky zanechají smysluplný zážitek

Tašky Calvin Klein se svou přirozeností nikdy neztratíš z očí. Zanechají v Tobě trvale provokativní a smysluplný zážitek. Odmítni pravidla. Přijmi ikonu Calvin Klein. Do černé lesklé tašky, která je lehká a prostorná, se Ti vejdou veškeré cvičební pomůcky. Zároveň se dá snadno složit, aby se Ti vešla do jakékoliv šatní skříňky. Vyrobená z odolného nylonu. Horní rukojeť můžeš nastavit díky ramenním popruhům. Zipové zapínání se stahovačem a kapsa na přední straně se budeš cítit bezpečně. Radost Ti udělá tradiční logo Calvin Klein vyšité na straně tašky. Zaujala Tě oblázková struktura v nové kolekci? Odolná umělá kůže s nastavitelnou rukojetí představuje americký styl. Uvnitř najdeš přihrádky na zip a menší kapsu. Štítek loga je tentokrát odnímatelný. Desítky let tradice této značky jsou vepsané i do tašky z pravé kůže s embosovaným logem na přední i vnitřní straně. Sklopný kloub u rukojeti a zapínání na knoflík je kouskem z nadčasové série tašek Calvin Klein.

Taška Calvin Klein ztělesňuje věčnou roztomilost

Zážitek z nákupu budeš mít, když si prohlédneš tašku Calvin Klein nové generace. Ztělesňuje věčnou roztomilost. Odolný polyesterový exteriér, volitelný ramenní popruh a nespočet zipů se zarážkami přinášejí tašce Calvin Klein něco inovativního, co ostatní prostě nemají. Zvláštní pozornost věnuj odnímatelnému pouzdru na sluneční brýle. Tento kousek ztělesňuje inteligentní krejčovskou práci. Svým nepostradatelným smyslem pro detail a bezkonkurenčním provedením se bezpochyby vymykají všem standardům. Buď žena věrná značce. Oslav svou individualitu s taškou Calvin Klein, která odmítá kompromis ve formě nebo funkčnosti.