Objev náš LETNÍ VÝPRODEJ: Až do -70 %5

Boty pro nevěstu56
Zobrazit
Třídění
Velikost
Barva
Značka
Cena
Styl
PayPalMasterCardVISACash on DeliveryPayUPPLZásilkovna

Pohádkové svatební boty pro nevěstu na den D

O svatebním dnu sní spoustu žen už od dětství a plánuje si i ty nejmenší podrobnosti včetně svatební dekorace a typu dortu. Konečně tě čeká tvá vlastní svatba? Pak možná úplně ze všeho nejvíc řešíš, jak budeš v den D vypadat. Nejdůležitější je samozřejmě výběr šatů, který by měl z kombinačních důvodů předcházet výběru dokonalých svatebních bot pro nevěstu. Nemusí to být ale pravidlo, protože některé ženy vhodnou obuv řeší možná ještě víc než samotnou róbu. Určitě je ale v případě potřeby snazší vyměnit nevyhovující obuv než celé šaty. Jedno je ale jasné – tahle dvojice by měla vždy harmonicky ladit. Připrav se na svůj velký den s ABOUT YOU a dech beroucími modely svatebních střevíčků od značek jako Buffalo, Aldo, Missguided nebo Chi Chi London!

Jak vybrat boty pro nevěstu s ohledem na šaty?

Do výběru svého svatebního outfitu zapoj fantazii, kreativitu, a hlavně svou osobnost. Svatební boty pro nevěstu ti musí na první pohled líbit, ale budeš je taky muset chtít nosit! Je pravděpodobné, že v nich budeš trávit celé dlouhé hodiny ve stoje. Vydržíš to až do noci? Boty pro nevěstu by měly v každém ohledu lichotit vybraným šatům. Harmonie dosáhneš zvolením stejného odstínu, ale také třeba opakováním prvků použitých na šatech. Vyskytuje se na nich satén, kamínky, krajka nebo jsou celé ve vintage stylu? Hned máš vodítko, jak vybírat! Pokud budeš mít kratší outfit, obuv se může stát extrémně důležitým prvkem, který zvedne tvůj look o level výš a může tak být výraznější. Róba s délkou na zem odhalí pravděpodobně jen špičky a podpatky, proto si pohlídej hlavně sladění odstínu a vhodnou výšku podpatku, aby sis při chůzi a tanci nešlapala po spodním lemu.

Ta pravá svatební obuv pro nevěstu na ABOUT YOU

V naší nabídce najdeš především jednoduché a hladké boty pro nevěstu v různých odstínech bílé, které dají plně vyniknout šatům. Nemusíš se ale bát ani béžové nebo tónu champagne, pokud by ti tyto barvy se svatebním outfitem ladily lépe. K jednoduššímu oblečení můžeš zvolit sladěný nekomplikovaný model nebo i zdobnější kousky bot, například se štrasovou sponou na boku či špičce. Krásnou ozdobu mohou především v případě odhalenějších nohou tvořit i páskové modely na vyšším podpatku. Pokud se ti líbí extrémně vysoké podpatky, ale bojíš se, že v nich nevydržíš chodit celý den a večer, nemusíš se svého snu o vysoké siluetě hned vzdávat. Stačí, když si pořídíš dvoje svatební boty pro nevěstu a po obřadu se hned přezuješ do těch s nižšími podpatky. Už máš jasno, jaké to u tebe vyhrají na plné čáře?

Oblíbené značky v této kategorii
Oblíbené barvy v této kategorii
Další zajímavá témata
Dámské kategorie
Dámské značky
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Nejnižší celková cena za posledních 30 dní před snížením ceny.**Zdarma ze všech českých sítí. Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.***Všechny ceny jsou včetně DPH.5) Na tuto akci se nevztahují žádné zvláštní podmínky. https://www.aboutyou.cz/podminky-akce
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG