Svatební náušnice

Hledáš vhodné náušnice na svatbu? Hurá! Tvoje hledání je u konce! Na ABOUT YOU jsme pro Tebe připravili speciální kategorii, která Ti pomůže najít ten správný šperk na ozdobení Tvých oušek. Představuješ si jemnost, noblesu, originalitu či extravaganci? U nás najdeš všechny varianty náušnic, které se hodí na svatbu jak ulité, pěkně na jednom místě. Stačí si vybrat ten správný kousek!

Svatební náušnice: Jaký tvar zvolit?

Máš ráda nějaký konkrétní typ, nebo si necháš poradit, co by Ti nejvíce mohlo sednout? Na svatbu se můžeš ozdobit skoro všemi druhy, velikostmi a tvary náušnic. Ať už zvolíš tlumenější oblečení a necháš mluvit hlasitěji výrazné svatební náušnice, nebo naopak hledáš jemný doplněk k strhujícímu zdobnému tandemu šaty – závoj. Svatební náušnice můžeš vybrat podle zvoleného účesu, tvaru obličeje i typu šatů, které si plánuješ obléknout. Visací náušnice se hodí k vysoko vyčesaným vlasům. Díky nim upozorníš na svůj krk, proto se hodí v doprovodu celé sady šperků. Dokáží taky hezky prodloužit kulatý obličej. K vyčesanému drdolu vsaď ale třeba i na výraznější pecky, slzičky nebo kruhy ve zlaté či stříbrné barvě. Pokud máš obličej v srdcovitém tvaru, můžeš si dovolit netypické tvary doplňků, zvol například náušnice na svatbu ve tvaru kosočtverců a uvidíš, jak k Tobě budou ladit. K rozpuštěným vlasům můžeš zvolit buď nenápadné varianty, nebo naopak větší a výraznější kousky, třeba kamínkové pecky. Masivnější svatební náušnice také umí krásně vyvážit protáhlý typ obličeje.

Svatební náušnice pro nevěstu

A jak si vybrat ten pravý doplněk ke svatebním šatům? Pokud se oblečeš do čistě bílých šatů, jejich efekt jen umocní stříbrné svatební náušnice. Sáhnout můžeš i po bílém zlatě nebo platině ozdobené bílými krystaly či malými kamínky. Vybrala sis krémový odstín? K tomu se hodí spíš teplejší tóny zlatých náušnic na svatbu. Obdobou opět může být třeba měď nebo bronz. Chceš své uši ozdobit perlami? Pak doufáme, že ses oblékla do pudrové. Její jemný narůžovělý nádech okouzlujícími perličkami jen zdůrazníš!

Svatební náušnice na ABOUT YOU

A jaké značky u nás vyrábějí ty nejlepší svatební náušnice? Kytičky nejrůznějších podob Ti přináší značka We are flowergirls. Originální barevné kousky zas najdeš u značky Fräulein Wunder. Chceš se blýsknout zlatem či stříbrem? Značka Pilgrim Ti poskytne celou řadu jemných variant, ze kterých si určitě vybereš tu svou. A co třeba krystaly? Lili and Rose je aplikuje do visaček i pecek. Omrkni jejich nabídku ještě dnes!