Šaty13

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Šaty

Objev další produkty z kategorie Šaty

Šaty adidas Originals

Šaty dělají člověka a člověk se už po staletí snaží vytvořit dokonalé šaty, které ho udělají tím, čím chce. Co ti přináší šaty adidas Originals? Společnost adidas, která vnímá sport jako životní styl, je známá už po desetiletí bezkonkurenčním sportovním oblečením. Orientuje se na každodenní lifestylovou módu pro všechny věkové kategorie - a to od jednoduchých triček po promakané boty. Sportovní, a přitom stále ženský vzhled, ve kterém se nesou šaty adidas Originals, je dlouhotrvající směsí retro šarmu a supermoderních střihů. Nedovedeš si bez sportu svůj život představit a ráda bys nosila šaty, které nejsou na úkor pohodlí? Šaty adidas Originals nabízí uvolněný a současně plně streetový outfit vhodný na léto i přechodová roční období jara a podzimu. Udělají z tebe pohodářku s dobrým vkusem, která ví, co chce – cítit se dobře. U nás najdeš modely, které jsou krásné, individuální a plné sportovně městských vibrací. Objednej si své originální šaty na ABOUT YOU a vyraz do ulic stylově a pohodlně.

Moderní oblečení s historií: šaty adidas Originals

Původ úspěšné značky Adolfa Dasslera najdeš už v roce 1924. Tehdy nechal svou firmu na výrobu sportovní obuvi zapsat do živnostenského rejstříku a tím se započala nekončící historie adidasu. Podnikatelská filosofie zakladatele se nese napříč všemi kolekcemi. Vždy se dívat dopředu, ale nikdy neztrácet z dohledu kořeny. Tento designový koncept je snadno rozpoznatelný v každém kousku z dílny adidas. Ve stejném duchu jsou navrhovány i šaty adidas Originals. Konstantní inovace ti nabízejí vždy vynikající kvalitu a stylové zapracování nejnovějších trendů, ovšem bez známky potlačení typického retro kouzla značky. Zvažuješ šaty adidas Originals ve funky barevných kombinacích nebo v jednoduchém jednobarevném volném sportovním stylu? Které nejvíc odpovídají tvému vkusu? Šaty mají odvážné ženské prvky. Spolu s volným střihem a měkkým příjemným materiálem tvoří šikovný mix stylů, ve kterém se budeš cítit skvěle. Obleč se s ABOUT YOU do zaslouženého pohodlí.

Rušný městský život v uvolněném stylu šatů adidas Originals

K šatům se bez diskuse nejvíc hodí boty na podpatku. Co když ale nejsi jejich fanynkou a bolavé nohy považuješ za příliš vysokou daň za krásu? Šaty od adidas Originals jsou jedny z mála šatů, ke kterým si bez problémů můžeš vzít i pohodlné boty jako jsou tenisky. Sportovní boty v bílé nebo černé barvě krásně podtrhnou sportovně městský styl jednodušších modelů. Výraznější tenisky zas skvěle doplní extravagantnější šaty ve výrazných barvách. Pokud chceš absolutní pohodlí nebo chceš zakrýt nedostatek pohybu, který se už začíná projevovat pár kily navíc, vyber si volný nevypasovaný model rovného střihu. Chytře zakryje nedostatky a můžeš se v něm s klidem a zhluboka nadechnout. Buď sama sebou v šatech adidas Originals. Na ABOUT YOU jich máme plný dům a jedny se už těší i do tvojí skříně!