-25 % EXTRA na VEŠKERÉ PÁNSKÉ OBLEČENÍ5

Pouze:00hod.00min.00sek
Těhotenské sukně35

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Těhotenské sukně

Objev další produkty z kategorie Těhotenská móda

Těhotenské sukně udrží bříško v pohodlí

Jsi nastávající maminka a je pro tebe stále těžší najít odpovídající oblečení, ve kterém by ses cítila dobře? Vyzkoušej těhotenské sukně z ABOUT YOU, které ti budou dělat výborný doprovod hlavně v parných letních dnech. Užiješ je ale i na jaře a na podzim, kdy se dají doplnit teplejšími triky s rukávy, popřípadě doprovodit těhotenskými legínami či punčocháčemi. Na našem e-shopu najdeš sukně pro těhotné různých délek od krátkých variant nad kolena přes střední délky, kousky v 7/8 délce i skvělé maxi sukně. Vybírat můžeš z širokého výběru barev, vzorů a motivů a vsadit na design, ve kterém se budeš cítit nejlíp.

Sukně pro těhotné ti slíbí vše a doručí ještě víc

Jestli si myslíš, že s rostoucím bříškem padá možnost vypadat módně a přitažlivě, pak se ještě jednou podívej do naší nabídky těhotenských sukní a zjistíš, že je možné udržet si bez problémů svůj původní styl. Ať už jsou to totiž krátké něžné ženské varianty s drobnými kvítky, rovné střihy, rozevláté maxi sukně nebo dokonce oblíbené džínovky, všechny tyto kousky existují v provedení, které je uzpůsoben tvým aktuálním potřebám. Většina sukní pro těhotné totiž obsahuje vysoký pružný náplet, který se krásně přizpůsobí tvému bříšku a obejme ho po celém jeho obvodu. Pokud ti ale z nějakého důvodu není příjemný, můžeš si ho i ohrnout směrem dolů a mít ho schovaný pod bříškem. V této podobě pak těhotenskou sukni můžeš bez problémů nosit i po porodu, takže si nemusíš vyčítat investici do speciálního těhotenského oblečení.

Vyber si božskou těhotenskou sukni na ABOUT YOU

Užij si období těhotenství se vším všudy a ozdob se skvělou přizpůsobivou módou, která tvůj požehnaný stav krásně podtrhne. Méně flexibilní modely jako třeba džínové těhotenské sukně, mají v sobě všitý náplet na bříško z jiného příjemnějšího materiálu a v barvě, kterou můžeš krásně sladit třeba s odstínem těhotenského trička, které s ním pak krásně splyne. Vždy se můžeš spolehnout, že tvé těhotenské křivky bude objímat hebká a pružná látka s většinovým zastoupením bavlny. A pokud některý model nedisponuje nápletem, může se pochlubit třeba elastickým pasem nebo variabilním způsobem zavazování. Užij si spoustu pohodových těhotenských dní díky propracovaným těhotenským sukním z ABOUT YOU a nakup si nové kousky ještě dnes!