Objev náš LETNÍ VÝPRODEJ: Až do -70 %5

Luxusní peněženky221
Zobrazit
Třídění
Barva
Značka
Cena
Vzor
PayPalMasterCardVISACash on DeliveryPayUPPLZásilkovna

Designové dámské peněženky

Dokonalost tkví v detailech. A právě ty dají tvým outfitům dokonalý šmrnc! Vsaď třeba na designové peněženky, které můžeš volit buď podle své oblíbené barvy, zkombinovat je třeba k barevnému tónu kabelky, nebo si vybrat tu nejlepší podle velikosti a svých každodenních potřeb. Miluješ malé vychytávky a nejrůznější ozdoby, se kterými si designéři hrají, aby vyladili styl těchto malých klenotů na maximum? Na ABOUT YOU pro tebe máme speciální kategorii luxusních dámských peněženek, kde najdeš jeden poklad vedle druhého vyšperkované k dokonalosti. Objevuj různé styly, vzory a barvy v kvalitním zpracování a od svých nejoblíbenějších módních značek!

Zbohatni s luxusní dámskou peněženkou!

K peněženkám se vážou různé pověry. Vždyť se přece jedná o obal, který v sobě nosí peníze a ty stály odedávna v centru pozornosti! Jak se může volba tohohle doplňku pozitivně promítnout do tvé finanční situace? Z hlediska výběru barvy se věří, že magnetem na bohatství je červená. Nedoporučuje se světle modrá nebo tyrkysová barva, kvůli které by tvé peníze odpluly jako po řece neznámo kam. Tyto barvy miluješ nadevše? Nedej si těmito pověrami zkazit den a vyber si luxusní dámskou peněženku přesně podle svých preferencí. A co velikost? Čím větší, tím lepší, protože prý peníze budou chtít poskytnutý prostor naplnit. Papírové peníze nepřekládej, naopak je vždy hezky narovnej. Pokrčené papírky totiž nosí smůlu. Přemýšlíš, jestli ti nebude stačit nějaká levnější varianta? Velká chyba! Věří se totiž, že dražší luxusní peněženka přitáhne ještě víc peněz. A tipy pro štěstí, co se týče obsahu? Klidně nos s sebou kapří šupinu, fotku svého milovaného nebo nějaký talisman se speciálním významem. Nezapomeň ale vyhazovat účtenky od nákupů, které peníze lákají z kapsy pryč.

Nová luxusní dámská peněženka z ABOUT YOU

Miluješ luxusní peněženky? Dámské kousky z našeho e-shopu tě nadchnou! Máme pro tebe od všeho něco, a tak si určitě najdeš, co vyhovuje právě tobě. Mezi nejoblíbenější varianty luxusních peněženek patří neutrální kožené modely v černé, hnědé, tmavě modré a rudé barvě. Kromě nich ti přinášíme ale i neotřelé kousky v růžové, pudrové, fialové či bílé. Vyber si jednoduché ale kvalitně zpracované hladké provedení v jednom tónu, nebo vsaď na jemné a nevtíravé vzory. Řada designových peněženek má v sobě i zabudované poutku pro snazší manipulaci nebo pověšení na zápěstí. Podle svého vkusu si vyber menší čtvercovou nebo velkou obdélníkovou peněženku ve stylu psaníčka – na zip, cvoček či magnet. Ty nejkrásnější modely v kůži i její imitaci ti na ABOUT YOU přinášejí prémiové značky jako Calvin Klein, Love Moschino, Armani Exchange, Lauren Ralph Lauren či Coccinelle a spousty dalších.

Oblíbené značky v této kategorii
Oblíbené barvy v této kategorii
Další zajímavá témata
Dámské kategorie
Dámské značky
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Nejnižší celková cena za posledních 30 dní před snížením ceny.**Zdarma ze všech českých sítí. Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.***Všechny ceny jsou včetně DPH.5) Na tuto akci se nevztahují žádné zvláštní podmínky. https://www.aboutyou.cz/podminky-akce
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG