Sportovní bundy pro ženy55

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Sportovní bundy

Objev další produkty z kategorie Sportovní bundy

Sportovní bundy The North Face pro všechny druhy sportu

Aktivní životní styl a sportovní vyžití jsou Tvým každodenním chlebem? The North Face bundy jsou skvělým společníkem pro jakékoliv sportovní aktivity. Ať už se jdeš s kamarádkou večer proběhnout parkem nebo Tě čeká vysokohorská turistika, vhodné sportovní vybavení je naprostou nutností. A vedle kvalitních sportovních bot k němu patří i sportovní bundy, například od značky The North Face. Je důležité, aby ses při sportu cítila dobře a nemusela ses při pohybu ničím omezovat. Proto jsou kapuce a délka rukávu u bund The North Face většinou nastavitelné, takže si bundu můžeš přizpůsobit tak, aby Ti skvěle padla.

The North Face bundy ve špičkové kvalitě

The North Face sportovní bundy jsou všestranné a splňují i ty nejpřísnější kvalitativní nároky. Multifunkčnost je u sportovního oblečení absolutním must-have. Bundy musí být odolné a nesmí se rychle zašpinit. A kdo tráví dny v přírodě, potrpí si i na komfort. Outdoorové sportovní oblečení by mělo spolehlivě chránit před deštěm a větrem a zároveň být prodyšné, jelikož při turistice, běhání, či lezení se můžeme pořádně zapotit. To vše Ti sportovní bundy The North Face dokážou nabídnout! Mimo jiné disponují tyto outdoorové modely mnoha malými detaily, které vždy přijdou vhod - jako postranní kapsy, kam můžeš schovat například mobil nebo klíče. Objev na ABOUT YOU modely 3v1 - tyto funkční bundy The North Face sestávají z lehké větrovky a teplé flísové mikiny, které můžeš nosit jak jednotlivě, tak dohromady. Získáš tak hned tři kousky v jednom!

Bunda The North Face vypadá jednoduše senzačně!

Sportovní bundy The North Face jsou funkční a robustní, design zároveň ale nepřipomíná expedici na Mount Everest. Nejlepší na bundách je, že vypadají jako klasické kousky a můžeš si je tak obléct i na běžný den. Svetry a sportovní bundy The North Face jsou zúžené v pase a v sortimentu je pestrá paleta barev. Na běžný den je tak můžeš kombinovat například s džínami a kotníkovými botami. A protože jsou svetry a mikiny tohoto labelu teplé a heboučké, nebudeš je chtít vůbec sundat! Vyber si na ABOUT YOU novou bundu The North Face, a získej tak velmi stylový a praktický kousek, který Ti vydrží roky!