PŘED LETNÍ VÝPRODEJ: Až do -40 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
Sportovní trička pro ženy35

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Sportovní trička

Objev další produkty z kategorie Sportovní trička

Trička Under Armour: Posunou Tě na vrchol

Tričko Under Armour má napříč celou značkou jedinečnou pozici. Proč? Tričko totiž stálo na samém zrodu této značky. Vše začalo plánem vytvořit nadupaný kompresní kousek, který umožní jedinečný pocit svěžesti při sportu pomocí prodyšnosti, odvádění potu a regulace tělesné teploty, a který tedy vede i ke zvyšování samotného výkonu při sportu. A bylo to právě triko Under Armour, které celou značku proslavilo. Jeho prototyp vznikl už v roce 1996. Tehdy bylo měkké, ale zároveň přiléhalo těsně na tělo. Bylo pružné a elastické, ale hlavně umělo zatočit s potem lépe než cokoliv jiného na trhu. Pro sportovce to tedy znamenalo jediné: možnost udržet se v příjemném chladivém pocitu lehkosti i při maximální zátěži. Co tedy dělá z trička Under Armour sportovní kousek neustále nabírající na popularitě? Jsou to jak designové návrhy, ale hlavně vysoká funkčnost, která jde díky každoročním inovacím neustále dopředu – a Ty s ní.

Jaká jsou sportovní trička Under Armour pro ženy?

Stylová, různorodá, plná vibrací sportu, vkusnosti a nekonečné funkčnosti. Nabízí Ti měkký povrch, vypasovaný střih na tělo, ale i volnější varianty, když zatoužíš po pocitu vzdušnosti a lehkosti. Většina modelů má kulatý výstřih a vděčný čtvrtinový rukáv, ale například u volných střihů můžeš klidně narazit i na raglánové rukávy. Dále se můžeš těšit třeba na nepozorovatelné švy tón v tónu, a hlavně spoustu atraktivních rychleschnoucích materiálů. U nás v e-shopu najdeš neutrální jednobarevné varianty dámských triček Under Armour pouze s decentním logem značky na prsou, či na spodní přední části trička. Mezi nejoblíbenější a stylově neutrální kousky pak patří modely v černé nebo bílé barvě. Chceš všem ukázat, pro jakou značku bije Tvoje sportovní srdce? Na jednom kousku často najdeš i kombinaci obou těchto oblíbených sportovních barev v doprovodu velkého potisku loga značky na prsou. Sáhni po této variantě! Dámské tričko Under Armour se ale umí převléknout i do typicky ženských barev jako je bledě modrá nebo svítivá růžová. Líbí se Ti, když všechny oči míří na Tebe? Ve výrazném modelu v zářivých barvách budeš středem pozornosti každého gymu.

Ideální doplněk každého tréninku? Under Armour triko na ABOUT YOU

Kam tyhle kousky můžeš vzít? Jsou ideální na běh a všechny fitness aktivity, při kterých se opravdu zapotíš. Účinně regulují vlhkost, jsou rychleschnoucí, a zároveň prodyšné. Jejich lehká a příjemná látka Tě možná na moment zanechá v údivu nad neuvěřitelnými posuny ve sportovním odvětví. Je to vůbec možné, aby toho takový tenký materiál tolik uměl? Dámské Under Armour triko Tě oslní novými možnostmi v oblasti sportovní módy, o kterých jsi ani netušila, že je potřebuješ. Značka, která vyčnívá svými technologiemi, nenechá dlouho na pochybách ani Tebe. Stačí vyzkoušet jeden kousek a nebudeš už chtít trénovat v jiném oblečení. Přesvědč se o tom s ABOUT YOU.