BUFFALO x J1MO71 by Lisa & Lena

Be Yourself. #NOTLIKED

  Objevit více

  Out now: BUFFALO x J1MO71 by Lisa & Lena

  Dvojčata Lisa a Lena navrhly své vlastní tenisky pro Buffalo a nyní je můžete nakoupit u ABOUT YOU! Přichází něco speciálního: Instagramové hvězdy Lisa a Lena se rozhodli podílet na designu nových tenisek a něco na ně namalovat.

  Behind the Scenes

  Tenisky s graffiti vznikly ve spolupráci s jejich komunitou na sociálních sítích. Na instagramových stories mohli followeři hlasovat, jaké motivy by na teniskách uvítali nejvíce. Výsledkem je obuv, která hýří kreativitou, osobností a individualitou. We love! Lisa prezentuje neonový styl tenisek, které symbolizují její kuráž a uměleckou duši.

  Tenisky z denimu? Ano, prosím! Lena miluje denim a kombinuje džinové kousky ve více barevných tónech. Hlavní motto jejich kolekce je: "Mysli na to, co tě dělá speciální, co tě dělá odlišnou. Zamysli se tedy, co máš na sobě nejraději - to jsou "lajky", které se počítají." Tenisky v procesu:

  Be Yourself. #NOTLIKED

  Zde můžeš exkluzivně nahlédnout do procesu výroby jejich kolekce. Zjistíš, že vedle kreativity je při navrhování designu důležitá také koncentrace a vnímavost.