Tvé Top 5

Bomber bundy

  Objevit více
  Hot 'n Cold!

  Hot trend sezóny, ve kterém už rozhodně nebudeš mrznout? Bomber bundy! Žádný kousek ve Tvém šatníku není tak cool a funkční zárověň: Ať už je počasí jakkoliv špatné, bomber bunda Tě zaručeně provede stylově a pohodlně jakýmkoliv počasím ! 5. místo si zasloužila verze v přírodních tónech!

  V hlavní roli nášivky

  Bomber bundy s cool nášivkami si říkají o ultimate statement look. Jednoduše se odlišíš od ostatních, když bundu s nášivkami nakombinuješ s obyčejnými džínami a teniskami! Fakt!

  Zpět do školy

  Inspirace nadčasovým vzhledem školních uniform vynesla Disney bomber bundu na 3. místo našeho žebříčku. Se svým stylovým sportovním designem patří mezi absolutní must haves pro nedbalý každodenní look.

  Barvy na scénu!

  Občas to prostě musí být barevné! Pokud i v tomto směru stále preferuješ jednoduchost, outfit na našem 2. místě je rozhodně tím pravým řešením pro Tebe. Bombery v tmavě červené vnesou potřebnou barvu do Tvého módního života - aniž by byly příliš nápadné a křiklavé! V kombinaci s modrými džíny bude tento look Tým parťákem na každý den a ke každé příležitosti!

  Zpět ke kořenům

  První místo si s jasným náskokem odnáší kousek, na kterém to vše stojí. Kaki verze, která vlnu bomberů odstartovala! Tak obyčejná a přesto nás dostane pokaždé, kdy ji vidíme. Ať už k džínům nebo látkovým kalhotům: náš vítěz dodá outfitu to NĚCO, co potřebuje každý šatník a každý look, který má být ve světě módy úspěšný.

  Kategorie ze story

  Produkty ze story Počet produktů: 102
  Model/kaProdukt
  Nahoru