Tvé Top 5

Obleky

  Objevit více
  Kouzlo obleku

  Tvá sbírka obleků vyžaduje dávku trendy aktualizace? Výborně, seřadili jsme pro Tebe Top 5 obleků, z kterých můžeš vybírat. Na pátém místě jsou cool kostky a tón v tónu kombinace. Elegantní, jednoduché na sladění a neodolatelné.

  Navy is the new black

  Černá klasika je pro Tebe včerejší a okoukaná? Přesto ale nechceš nebo nesmíš být příliš výstřední? Pak sáhni po navy tmavě modrém obleku. Netušíš, jaký rozdíl od černé to je! Modrá je elegantní a stejně univerzální, navíc se dá hravě kombinovat.

  Ležérní oblek

  Tuto sezónu obleky přebírají nadvládu a od pracovních stolů se posouvají do streetstylu. Vše je jen o střihu a kombinování - ležérnosti docílíš volnějším střihem a kombinací s tričkem, popřípadě teniskami. Trochu se odvaž a buď rebel s elegancí.

  Hravá barevnost

  Klasika Tě nudí a chceš být mezi lidmi opravdu vidět? Pak sáhni po barvách. Drž se standardních barev jako je modrá, černá, zelená, ale sáhni po veselejších a neokoukaných tónech. Neboj se toho.

  Klasika vítězí

  Ať si říká kdo chce co chce, černý oblek je pro nás vítězem. Nudné? Naopak! Stick to the classic a nauč se z jednoho obleku udělat univerzální kousek pro každou příležitost. Černý oblek můžeš kombinovat s barvami, tričkem nebo košilí, s teniskami nebo polobotkami, a pokaždé dostaneš nový outfit. První místo tedy dostává kousek, který Ti dodá nejvíce svobody v kombinování a kreativitě!

  Produkty ze story Počet produktů: 178
  Model/kaProdukt
  Nahoru