Tvé Top 5

Pletené svetry

  Objevit více
  Knit it Girl!

  Svetr s copánkovým vzorem perfektně kombinuje eleganci a pohodlí. Takže je to naprosto ideální volba pro uvolněný den, kdy si chceš připadat stylově, ale nemusíš mít extra formální kancelářský look. Tento svetr si můžeš obléci s čistým svědomím do práce, a také na první setkání s rodiči tvého přítele. V této klasice si budeš připadat sebejistě a skvělě. Námořnická modrá bude vždy vypadat velmi elegantně, zejména v kombinaci se stříbrnými a zlatými šperky. Za nás jednička s hvězdičkou!

  Starorůžová

  Tato barva vypadá velmi žensky a sofistikovaně, navíc je skvělou alternativou výrazným růžovým odstínům. Tenhle svetr můžeš nakombinovat s nude - přírodní barvou, modrou, ale nebo klidně i tón v tónu.

  Tmavě šedá

  Tento tón zdůrazní hlavně modrou a zelenou barvu očí, která tak bude vypadat velice svůdně. Tip: Tento svetr je skvělou volbou na první rande! Svého nápadníka díky němu naprosto okouzlíš a zaujmeš pronikavostí svého pohledu.

  Světle šedá

  Tento tón je ideální na osvěžení Tvého business looku, zaručeně s ním odlehčíš každý černý outfit. Svetr můžeš pohodlně nosit i pod sakem, protože svetrová pletenina je skutečnou klasikou a skvělou volbou do kanceláře.

  Nude krémově bílá

  Krémová bílá je mimořádně trendy a stejně jako námořnická modrá působí velice elegantně. V rámci stylu tón v tónu se tento svetr mění na cool statement look. Boží!

  Kategorie ze story

  Produkty ze story Počet produktů: 148
  Model/kaProdukt
  Nahoru