Tvoji Top 10

Šaty
  Objevit více

  Vyrážíme na ples!

  Sezóna šik Mini-Šatů a elegantních Maxi-Šatů je v plném proudu - plesy začaly. Nejvyšší čas pořídit si ty dokonalé šaty. A k ním také boty a šperky. Připravili jsme průvodce šaty, z kterého si vybere každý.

  Rozzáři večírky

  Plesová sezóna je tady - šaty z lesklé látky patří mezi naše TOP 10 od silvestra po ples. Koneckonců po celý rok je dostatek příležitostí, kdy se hodí vytáhnout lesklé šaty a rozzářit párty.

  Flitry

  Flitrované šaty jsou jednou z největších klasik silvestrovských oslav. Letos ale třpytky letí i na plesech. Pokud tedy celý rok čekáš na speciální událost, při které můžete extravagantní flitrované šaty provětrat, Tvůj čas právě nastal!

  Zavinovačky

  Zavinovací šaty se objevily podprvé v 70. letech a v poslední době zažívají opět velký boom. Není divu. Vypadají elegantně a ještě lichotí postavě. Díky pásku opticky zúží pas a zeštíhlí postavu. Pro tento rok je trendy materiálem samet.

  Třpytky forever

  Stříbro se musí lesknout a stejně to platí i o stříbrných šatech. Jedna z nejklasičtějších slavnostních barev, která navíc skvěle funguje v kombinaci s černou. Ať už vyrážíte na ples nebo s kamarádkama na skleničku - v těchto šatech budete třpytivá hvězda každého večera.

  Sázka na zlatou

  Jediná barva, která vyhraje nad stříbrnou, je zlatá. A plesové období je ideální čas být trochu extra. Černé šaty se zlatými detaily a k nim zlaté boty jsou minimalistickým outfitem, který bude ale vždy na prvním místě fashion žebříčků.

  Na jedno rameno

  Asymetrické šaty na jedno rameno to vyjádří za tebe. High fashion kousek, který navíc opticky zakryje některé s tvých nedostatků. My je doporučujeme pro postavu s širokými rameny. Ale v první řadě si místo v našem seznamu zaslouží, protože jsou sexy a neokoukané.

  Šaty s puntíky

  Malé tečky a puntíky jsou velmi roztomilý vzor, který se vrací každou sezónu. Opraš svůj silvestrovský outfit a vytáhni ho opět na plesy. Naše oblíbená kombinace je námořnická modrá se stříbrnými puntíky. Ale výběr je jen na Tobě!

  Maxi Šaty

  Délka ke kotníkům patří k nejelegantnějším a nejpopulárnějším střihům, které šaty mohou mít. Jsou velice ženské, přestože neodhalují příliš. Dbejte na dobrý výběr vysokých podpatků a na kvalitní látku. Za nás je to opět samet, tentokrát v zelené.

  S láskou ke krajkám

  První místo v našem TOP 10 žebříčku si zaslouženě odnáší šaty s krajkou. Průhledná látka zdobená krajkou, nejlépe v černé barvě, vypadá sexy a tajemně. Neodvádějte pozornost od krásných šatů přehnanými doplňky - vsaďte na páskové boty na tenkém podpatku a minimalistickou kabelku.

  Produkty ze story Počet produktů: 312
  Model/kaProdukt
  Nahoru