Tvoji Top 10

Šaty
  Objevit více

  Čas oslavovat!

  Sezóna šik Mini-Šatů a elegantní Maxi-Šatů je v plném proudu. Sváteční období a s ním večírky, oslavy a besídky - nejvyšší čas pořídit si ty dokonalé šaty. A k ním také boty, abyste vkročily do předvánočního období správnou nohou. Připravili jsme pro Vás průvodce šaty, z kterého si vyberete.

  Rozzáři večírky

  Do Silvestra a novoročních oslav zbývá ještě dost času - šaty z lesklé látky ale patří mezi naše TOP 10 už teď. Koneckonců po celý rok je dostatek příležitostí, kdy se hodí vytáhnout lesklé šaty a rozzářit párty.

  Flitry

  Flitrované šaty jsou jednou z největších klasik silvestrovských oslav. Letos ale třpytky letí i o Vánocích. Pokud tedy celý rok čekáte na speciální událost, při které můžete extravagantní flitrované šaty provětrat, Váš čas právě nastal!

  Zavinovačky

  Zavinovací šaty se objevily podprvé v 70. letech a v poslední době zažívají opět velký boom. Není divu. Vypadají elegantně a ještě lichotí postavě. Díky pásku opticky zúží pas a zeštíhlí postavu. Pro tento rok je trendy materiálem samet.

  Třpytky forever

  Stříbro se musí lesknout a stejně to platí i o stříbrných šatech. Jedna z nejklasičtějších vánočních barev, která navíc skvěle funguje v kombinaci s černou. Ať už vyrážíte na vánoční večírek nebo s kamarádkama na skleničku - v těchto šatech budete třpytivá hvězda každého večírku.

  Sázka na zlatou

  Jediná barva, která vyhraje nad stříbrnou, je zlatá. A sváteční období je ideální čas být trochu extra. Černé šaty se zlatými detaily a k nim zlaté boty jsou minimalistickým outfitem, který bude ale vždy na prvním místě svátečních fashion žebříčků.

  Na jedno rameno

  Asymetrické šaty na jedno rameno to vyjádří za tebe. High fashion kousek, který navíc opticky zakryje některé s tvých nedostatků. My je doporučujeme pro postavu s širokými rameny. Ale v první řadě si místo v našem seznamu zaslouží, protože jsou sexy a neokoukané.

  Šaty s puntíky

  Malé tečky a puntíky jsou velmi roztomilý vzor, který se vrací každou sezónu. V předvánočním období vypadají skvěle v metalických barvách, která se třpytí pod pouličními lampami. Naše oblíbená kombinace je námořnická modrá se stříbrnými puntíky.

  Maxi Šaty

  Délka ke kotníkům patří k nejelegantnějším a nejpopulárnějším střihům, které šaty mohou mít. Jsou velice ženské, přestože neodhalují příliš. Dbejte na dobrý výběr vysokých podpatků a na kvalitní látku. Za nás je to opět samet, tentokrát v zelené.

  S láskou ke krajkám

  První místo v našem TOP 10 žebříčku si zaslouženě odnáší šaty s krajkou. Průhledná látka zdobená krajkou, nejlépe v černé barvě, vypadá sexy a tajemně. Neodvádějte pozornost od krásných šatů přehnanými doplňky - vsaďte na páskové boty na tenkém podpatku a minimalistickou kabelku.

  Produkty ze story Počet produktů: 387
  Model/kaProdukt
  Nahoru