Tvé Top 5

Tenisky

  Objevit více
  Sneaker Alert

  Pokud Ti přijde, že Tvůj botník zeje prázdnotou, nebo Tě začíná pomalu ale jistě nudit, je na čase na update. Seřadili jsme pro Tebe Top 5 typů tenisek, které právě frčí a musíš je mít. Na 5. místě: Minimalistická klasika - padnou zkrátka ke všemu!

  Vnes barvy do hry

  Pouze černá a bílá jsou z dlouhodobého hlediska příliš jednotvárné, tak se pochlap a vnes do Tvé sneaker game trochu barev! Tuhle sezónu letí pastelové a zemité barvy!

  Zpět do budoucnosti

  ... s teniskami v retro stylu je to konečně možné! Již několik let se necháváme inspirovat modely z minulých desetiletí a opakovaně jsme překvapeni vzrušujícími barvami a novými podobami starých modelů.

  Futuristické

  Dynamický, futuristický, neokoukaný design - jednoduše boží! V kombinaci s modrými džíny a bílým tričkem budeš připraven víkendovou pohodu. Fun Fact: Tento model je předělávkou z roku 2000. Kdo by to byl řekl!

  Zpět v 90's

  První místo si zasloužil tento cool retro model. Tentokrát s nezaměnitelnými prvky devadesátých let, jako je široká podrážka a švy - tyhle boty upoutají pozornost! Který z těchto modelů Tě dostal na tolik, že už má předplacené místo ve Tvém botníku?

  Kategorie ze story

  Produkty ze story Počet produktů: 179
  Nahoru