Průvodce

Trička

  Objevit více
  Trička s dlouhým rukávem

  Trička s dlouhým rukávem jsou absolutním základem a jsou velmi univerzální, proto by v Tvém šatníku určitě neměla chybět. Hodí se k ležérnímu volnočasovému stylu stejně dobře jako pod sako k ležérnímu outfitu do kanceláře. Když bude venku chladněji, pod svetrem Tě udrží nádherně v teple. Můžeš si vybrat mezi klasickými jednobarevnými modely, pestrými barvami a malými doplňky jako je límeček a knoflíky u krku nebo náprsní kapsa.

  Trička s krátkým rukávem

  Krátké rukávy, výstřih bez límečku nebo do „véčka“ a hladká, hustě tkaná bavlna: Tak vypadá typické tričko. Absolutní základ, který svou formou připomíná písmeno T (proto se v angličtině říká T-shirt) již neodmyslitelně patří do neformálního stylu a dá se jednoduše kombinovat s různými outfity a pro různé příležitosti.

  Polo trika

  Nejsou tak ležérní jako běžné tričko, ani formální jako košile. Polo tričko je zlatou střední cestou, když si potrpíš na stylový vzhled a chceš se přesto cítit pohodlně. Typické polo tričko poznáš podle toho, že má límeček, knoflíky a elegantní lemy na rukávech. V kontrastních barvách okoření každý outfit mrknutím oka a postarají se o to, abys upoutal pozornost.

  Tílka

  Jsou univerzálním společníkem pro sportovní výzvy i pro dobrodružství ve volném čase. Díky svým typicky širokým průramkům a kulatému výstřihu Ti umožní dostatek volnosti pohybu. Ať už jako nátělník pro chladnější dny, jako dynamický společník při sportu nebo jako ležérní letní top, v tílku budeš mít vždy dobrou postavu. Prostě TOP!

  Produkty ze story Počet produktů: 1,788
  Model/kaProdukt
  Nahoru