Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík

Nike Air Max 270 react

NIKE Air Max 270 react – model s revolučním odpružením

Objev zcela nový komfort při běhu s teniskami NIKE Air Max 270 react. Slušivé sneakers si tě získají moderním stylem z lehkých, vícevrstvých materiálů, zpracovaných téměř beze švů. V teniskách s mezipodešví z inovativního pěnového materiálu NIKE react po celé délce se budeš celý den cítit, jako by ses vznášela na obláčku. Tato technologie boduje zejména při běhu na dlouhé tratě, protože díky nízké hmotnosti zaručuje bezkonkurenční běžecký zážitek a podporuje přirozený odraz chodidla. Tato poměrně mladá inovace pěnového materiálu si našla cestu do světa sportovní obuvi NIKE teprve v roce 2017 a způsobila světovou revoluci. Tréninková a běžecká obuv, boty pro golfisty a basketbalisty, ale také boty pro volnočasové aktivity, všechny jsou vybaveny touto technologií a přináší svým majitelům radost z reaktivního odpružení a výjimečného pocitu při nošení. V pěnovém materiálu react se potkává několik vlastností. Na jedné straně je neuvěřitelné měkký, na druhé straně ale také extrémně stabilní – i při vysokém zatížení. Pro dosažení těchto vlastností značka NIKE vzájemně zkombinovala různé polymery: polymer EVA podobný kaučuku a TPE, termoplastický elastomer, který lze při působení tepla plasticky zpracovávat. Tak vznikla technologie NIKE react. Přináší maximální ochranu při došlapu, vynikající návratnost energie, přesné přizpůsobení tvaru tvého chodidla a perfektní pružnost – riziko poranění při běhu je tím redukováno na minimum.

Dominantní tvarem i barvou – NIKE Air Max 270 react

V elegantním černobílém designu vyjádří tenisky přesně tvůj styl. V nabídce najdeš ale i nespočet barevných modelů. Neobyčejné barevné variace, jako je bílá, křiklavě růžová a modrá nebo tyrkysová, oranžová a fialová působí extravagantně a zaručeně přitáhnou všechny pohledy na tvůj sportovní outfit. Také ve tvém volném čase, v kombinaci s džíny a tričkem, poutají tyto tenisky pozornost. Řadu NIKE Air Max 270 react charakterizuje zúžená, mladistvě působící špička a široká oblast paty se svým charakteristickým vzduchovým prvkem v podobě viditelné vzduchové kapsle, typické pro tuto sérii. Tento model překvapil dosud největším prvkem Max Air s obvodem – jak již název bot napovídá – 270 stupňů. Textilní svršek překrývají vlnité, barevné odlišné pruhy ze syntetického materiálu. Díky šněrování „ghilly“ tento model poskytuje perfektní stabilitu a úžasně sedí – tkaničky jsou protaženy poutky, upevněnými na vršku boty. Díky elastickému jazyku lze boty hladce vyzout. Hrubá, profilovaná podrážka zaručuje oporu a stabilitu.

Viditelné pohodlí v modelech NIKE Air Max 270 react

Tvé děti budou nadšeny z rozmanitých barev řady Air Max 270 od NIKE, protože tyto tenisky prostě přináší dobrou náladu. Velký prvek Max Air, viditelný kolem podešve v úhlu 270 stupňů, propůjčuje dětským teniskám high-tech vzhled. Jako rodiče tě ještě více potěší, že jsou sneakers díky svému spolehlivému odpružení obzvlášť příznivé pro citilivá dětská chodidla. Jsou pohodlné, odolné, snadno se čistí a postarají se o pružný krok. Gumová podrážka zajistí bezpečné přistání při seskoku z prolézačky a garantuje dobrou přilnavost i na kluzkém povrchu. Charakteristická reaktivní schopnost a módní vzhled této série NIKE si získá tebe i celou tvou rodinu.

Další oblíbené modelové řady od značky Nike