Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík

NIKE React

NIKE React – boty s revoluční pěnovou podrážkou

Neuvěřitelně měkká, ale zároveň stabilní – pěnová podrážka tenisek NIKE React je doopravdy jedinečná a plná inovací. Americký výrobce sportovního oblečení a vybavení Nike představil v polovině 2017 nový typ pěnové směsi a spustil tím doslova revoluci na trhu sportovní a běžecké obuvi. K výrobě podrážky použil kombinaci dvou polymerů: EVA a TPE. EVA je zkratka pro ethylenvinylacetát, který je označován za syntetický kaučuk a vyznačuje se svou kaučuku obdobnou konzistencí, a tím i pružností. Ohřátím se dá TPE, termoplastický elastomer, formovat a ochlazením získá svou původní podobu. Technologie React znamená tak pro výrobu podrážky, a tím i její tlumení a odpružení, pravou inovaci – podrážka si totiž zachovává i po intenzivním používání svou stabilitu. Kombinace těchto dvou materiálů dává vzniknout podrážce, která je pružná a měkká, zároveň ale odolná a extrémně robustní. Nike React pěnová podrážka tlumí došlap a optimalizuje odpružení. Navíc se tato technologie vyznačuje nízkou hmotností, čímž jsou tenisky o mnoho lehčí. Technologie React se tak nyní používá u všech sportovních a volnočasových bot Nike a zajišťuje tak skvělý komfort při nošení.

Jedinečný komfort při běhu díky NIKE React

Důležitým modelem, který využívá technologii NIKE React, je NIKE React Infinity Run. Díky širší podrážce je zaručena vyšší stabilita a její nápadný tvar podporuje přirozený došlap chodidla. Průzkumy dokazují, že riziko zranění při běhu tím mnohonásobně klesá. Zcela nový zážitek Ti zaručí NIKE Air Max 270 React. Tyto boty byly navrženy speciálně pro běhy na dlouhé vzdálenosti, jelikož energie, která vzniká při dopadu chodidla, je díky této technologii následně využita při odrazu. Model NIKE Odyssey React využívá React technologii nejen v podešvi ale i v zadním pásku boty. To zajišťuje větší komfort a perfektní stabilitu v oblasti kotníku. V této běžecké obuvi zůstanou navíc Tvá chodidla v suchu, svrchní materiál je totiž voděodolný, a navíc boduje lakovanými švy. Vroubky na podešvi zajišťují stabilitu na kluzkém povrchu.

Oblíbená technologie - NIKE React

Také modely NIKE React Vision a NIKE Legend React 2 poskytují nesrovnatelný komfort. Jako běžet na obláčku – a to si rozhodně nesmíš nechat ujít! Bezešvá a barevně kontrastující síťovina dodávají navíc botě na jedinečnosti. NIKE React Miller se skvělou siluetou, NIKE Epic React Flyknit se stabilizací paty nebo NIKE Epic React Flyknit se stylovým šněrováním – ať už se rozhodneš pro jakýkoliv model, u všech se můžeš spolehnout na výhody React technologie a pořádnou dávku motivace!

Další oblíbené modelové řady od značky Nike