Doručení 2-7 prac. dnů. % přechodné bundy %5

EXTRA25Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek
Holínky pro ženy26

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Holínky

Objev další produkty z kategorie Holínky

Holínky Hunter: Jediné pravé nepromokavé boty

V kolekcích Hunter konečně najdeš boty, které kombinují nepromokavé vlastnosti s elegantním vzhledem. Dost bylo ošklivých holínek! Připrav se zazářit i v tom nejhorším počasí. Trápila ses doteď v botách, do kterých ti teklo, protože jsi nechtěla hyzdit svůj outfit nevzhlednou gumovou obuví? I když jsou vycházkové boty opatřené všemi impregnačními a jinými ochrannými opatřeními, běžné boty na 100 % vodotěsné nejsou. Díky tomu stojí vodotěsné holínky Hunter osamoceně v záři reflektorů. Vzpomínky na dny dětství si s nimi stále můžeš uchovat v živé paměti. Byla to přece ohromná zábava skákat do kaluží! S prvním obutím dámských holínek Hunter si to můžeš zase naplno vychutnat a k tomu přidat něco nového – styl!

Holínky Hunter: Pro každého podle jeho gusta

S vysokými gumovými holínkami Hunter v klasickém matném vzhledu získáváš skvělý model, který tě vyzbrojí na všechny nepříjemné dny v roce. Lesklá varianta je módní a upoutá tě na první pohled. Boty v jemných pastelových odstínech či výrazných zářivých barvách tě v sekundě vytáhnou z módní šedi. Můžeš vybírat z různě vysokých modelů od kotníkových holínek, přes boty končící v půli lýtek až po vysoké holínky, které sahají nad kolena. Ušlechtilé široké holínky Hunter poskytují navíc dostatek místa, abys do nich bez problémů skryla i své oblíbené Skinny džíny. Máš štíhlá lýtka? Sáhni po užším modelu!

Holínky Hunter Wellington: Ikonické boty s historií

Vysoké holínky Hunter Wellington zdobí zmoklé chodníky už od roku 1956. Model Original Tall se stal celosvětově populární a vynesl Hunter holínky do nebeských výšin módního úspěchu. Boty do deště jsou vyráběné z voděodolné vulkanizované gumy, díky které dovnitř nepronikne ani kapka. Hunter díky kolekci bot Wellington nastavuje své vlastní standardy elegance. S jejich poutavým vzhledem je jednoduše zapracuješ do různých stylů. Černý model má absolutně všestranné vlastnosti a kombinovat půjde lehce s jakýmikoliv kalhotami. Boty můžeš nosit i na barevné legíny a vytvořit tak zajímavý kontrast. Sladěný vzhled oblečení vytvoří kombinace se stejně barevnou černou sukní či kalhotami. Buď stylová i v dešti!

Holínky Hunter: Nejlepší festivalový look

Praktické výhody bot Hunter spolu s dokonalým designem tvoří skvělou kombinaci i na nejrůznější venkovní akce. A to je důvod, proč na tyto modely spoléhají hlavně návštěvníci letních festivalů. Nikdy nevíš, kdy se místo příjemného poslechu hudby můžeš začít brodit blátem. Vyhni se skákání přes kaluže a vybav se stylovou obuví, která tě v případě průtrže mračen uchrání od vlhkosti, a zároveň krásně vypadá. Na festival se hodí vysoké gumové holínky, protože do bahna se dá propadnout i hodně hluboko… Skvělý outfit v letních dnech s gumovými holínkami vytvoříš, pokud je zkombinuješ s krátkými černými šortkami. Kromě toho je na scénu připravena vstoupit i bílá volná košile s širokým límečkem. Cool outfit od hlavy až k patě! Objednej si své dámské holínky Hunter z ABOUT YOU a už se můžeš začít těšit na nová dobrodružství, která nenaruší ani ta největší bouřka.