Bezkontaktní doručení: 2-7 pracovních dnů5

Kozačky pro ženy24

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Kozačky

Objev další produkty z kategorie Kozačky

Kozačky Rieker spojuje pružnost, kvalita a lehkost

Rieker kozačky spojují vlastnosti jako je pružnost, kvalita a lehkost. Díky těmto vlastnostem jsou ideální pro všechny příležitosti a povrchy, což oceňují zákaznice po celém světě. Značka Rieker, která byla založena v roce 1874 v Německu, patří mezi labely zdravotní obuvi té nejvyšší kvality. Tato rodinná firma se dnes specializuje nejen na výrobu pánské a dámské obuvi, ale také na design a výrobu kožených brašen a kabelek. V této kategorii narazíš na kozačky Rieker v různých formách a stylech. Nezáleží na tom, zda je to klasický celokožený nebo trendový nadčasový model, vždy jsou vyrobeny s precizností firmě vlastní.

Rieker kozačky – krásný design kombinovaný s komfortem

Kozačky Rieker mají minimální hmotnost díky lehkým materiálům, které byly použity. Jsou flexibilní, protože syntetické a kožené materiály byly vybrány tak, aby z nich mohly vzniknout pružné a měkké kozačky Rieker. Vnitřní plochy Rieker kozaček tlumí pomocí speciálních technik každý Tvůj krok. Bez bolesti a puchýřů v nich tak vydržíš celý den. Každý pár Rieker kozaček je navržen tak, aby byl krásný design kombinován s optimálním komfortem. Navíc jsou kozačky Rieker skutečné všestranné, hodí se na volný čas, do práce nebo na sportovní outdoorové aktivity.

Olíbíš si Rieker kozačky pro rafinované kombinace

Kozačky Rieker Ti udrží nohu v teple a suchu už od podzimních plískanic přes mrazivou zimu až do jarních chladných rán. Mají zvlášť zateplenou podšívku z jedné strany a z druhé voděodolný materiál. Hravě vydržíš i při teplotách pod nulou. Mnoho žen preferuje plochou nebo mírně zvýšenou podrážku, ale u Rieker kozaček neváhej vyzkoušet i sedmi centimetrový podpatek. Je široký z vrstveného vzhledu a velice pohodlný. Obuj je k šatům nebo sukni, aby vynikly Tvé krásné nohy a protancuj celou noc. Zajímavé kožené řemínky naaranžované přes sebe dodají Tvému outfitu ladnost a eleganci. Oblíbíš si i kozačky Rieker pro rafinované kombinace. Ať už jsou to klasické hnědé nebo černé, šedé, modré nebo krémové, vždy jsou nápaditě doplněny například variací kůže, kožešinkou, přezkami, záplatami, sponami nebo ozdobnými šňůrkami. Chceš být trendy? Pak jsi tu správně v oddělení kozaček Rieker.