Bezkontaktní doručení: 2-7 pracovních dnů5

Boty pro ženy68

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Boty

Objev další produkty z kategorie Boty

Boty Bugatti pro milovnice kvalitní módy bez kompromisů

Bugatti je pro tebe tou pravou značkou, pokud se počítáš mezi módní fajnšmekry, kteří milují kvalitní boty a touží skrze ně zdůraznit všechny aspekty své osobnosti. S párem bot Bugatti se můžeš lehce stát elegantní femme fatale. Naskočením do jiného modelu vytvoříš dívčí, šarmantní a hravý vzhled. A pak už stačí udělat jen další krok k neformálnosti a užít si náležité pohodlí s volnočasovou obuví. Značka je zosobněním prestiže a módní i výrobní tradice. Od svého založení se soustředila hlavně na pány. Nové tisíciletí ale její přednosti zpřístupnilo i ženám. Vyber si z velkého výběru luxusních bot s dotekem italského génia v klasickém provedení nebo v moderním hávu. Převládajícím materiálem na botách je stále kůže. Těšit se ale můžeš i na lehčí textilní materiály nebo mixy. Stačí si prohlídnout nabídku na ABOUT YOU a vyhlídnout si boty, které nejlíp vyhovují tvému vkusu. Možná jich je několik? Koneckonců, krásné obuvi není nikdy dost.

Syntéza německé tradice a italského stylu: boty Bugatti

Začátek příběhu bot Bugatti se píše v Německu, ve vestfálském městečku Schwelm, kde si zakladatel Johan Müller pořídil malé ševcovství. V polovině 20. století ještě o pořádném marketingu nemůže být řeč, a tak nebude těžké uhodnout, že se k úspěchu musel dostat pěkně postaru. Tvrdá práce a kvalita ševcovského řemesla ho pomalu dostávala nahoru a v okolí brzy neměl konkurenci. Celoživotní dílo tohoto německého mistra pak převzal jeho syn. Ten přinesl novou inspiraci z jižních zemí jako je Portugalsko nebo Itálie a udělal z bot Bugatti mezinárodní značku s orientací na celou Evropu. Zní ti název značky italsky? Itálie je známá svým kvalitním módním a obuvnickým průmyslem. Inspirace touto módou, a pak také inspirace italským příjmením pro název značky, je tak u obuvi vysoké úrovně nasnadě. V pozadí ale stojí perfekcionistická a dobře odvedená německá práce. V současnosti je značka pod heslem „my jsme Evropa“ zaměřena na obouvání celého evropského trhu a je začleněna pod švýcarskou obchodní skupinu. Zůstává však věrná svému principu rodinné firmy a stále si drží vysokou kvalitu. V jejím čele stojí vnuk samotného otce zakladatele této značky.

Luxus dámských bot Bugatti v mnoha baleních

Jednu věc boty Bugatti zaručeně umí: Propůjčí ti sebevědomou chůzi jako žádné jiné. Na nohou je můžeš mít neustále. Jsou stejně vhodné pro kancelář i pro volný čas. Do práce ti přijdou vhod kotníkové boty nebo elegantní střevíce. Když se nohy z podpatků unaví, k dispozici jsou pohodlné baleríny nebo sandále. Baleríny značky Bugatti jsou dostupné ve vysoce kvalitním provedení z pravé kůže. K šatům vsaď na pár krásných lodiček nebo se poohlédni mezi širokou nabídkou dámských sandálů. Ať už si vybereš sandálky v nenápadném provedení, metalicky lesklé nebo trochu extravagantní, vždy si můžeš být jistá originálním designem a kvalitou, která tě nezklame. Sportovně elegantní obuv pro ženy má značka Bugatti pokrytou nízkými teniskami v mnoha trendy variantách. Tenisky Bugatti nejsou sportovní jedničkou určenou k pokořování běžeckých rekordů. Jedná se ale o pravé skvosty k dotvoření perfektního městského outfitu náročné Evropanky, která se nebojí vzít si nápadné šperky nebo si namalovat rty výraznou rtěnkou. Buď sebevědomá a krásná s jedinečnými botami Bugatti. Možná tě okouzlí sneakers se zajímavými detaily nebo kotníkové tenisky s kovovými kroužky. Na těchto modelech je obvyklé mixování různých materiálů, lesklé designy nebo využití platformy. Tenisky Bugatti jsou nápadité a nevšední. Obuj se do jedinečnosti na ABOUT YOU a objev svůj skrytý potenciál.