Boty pro ženy45

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Boty

Objev další produkty z kategorie Boty

Högl boty - ženskost a kvalita

Ženskost a kvalita má název Högl. Značka Högl nese příjmení svého zakladatele. Pochází z Rakouska a současně spadá pod jednu z největších tamních obuvnických společností LORENZ Shoe Group GmbH. Mezi Högl obuví najdeš např. baleríny, polobotky, mokasíny, sandále nebo kozačky, zaměřuje svou pozornost ale i na kabelky a další doplňky. U bot se společnost soustředuje nejen na moderní a aktuální provedení v souladu s trendy, ale klade také velký důraz na pohodlí při nošení. Není tak divu, že sklízí úspěch a nadšení u svých zákaznic po celém světě. Prolistuj nabídku Högl obuvi a přesvědč se o tom na vlastní oči. Široké nebo ozdobné řemínky, bláznivé barevné nebo jednoduché kombinace, nízké podpatky nebo klínek, rozmanitost je téměř neomezená.

Högl boty mají zajímavý detail

Není snadné rozhodnout se pro jedny Högl boty. Všechny mají zajímavý detail nebo jsou laděny do jiného barevném tónu. Není pochyb o tom, že dámské boty Högl jsou velmi oblíbené. Společnost se svými více než 120 obchody působí na národním i mezinárodním trhu. Prohlédni si všechny páry téhle prémiové značky. Existuje ladnější bota než ta na jehlovém podpatku? Pokud Tvá spontánní odpověď zní NE, pak máš pravdu. Tento druh je nepostradatelnou součástí každé kolekce Högl obuvi. Výborně znázorňují ženskou siluetu a opticky prodlužují nohu. Vyber si například červené leklé se špičatou špičkou. Snadno do nich vklouzneš a kvůli kožené anatomicky tvarované stélce i dlouho vydržíš na nohou. Švy tón v tónu zvýší jejich atraktivitu.

Högl boty - vždy budeš trendy

Když prší nebo mrholí a počasí Ti nedovolí nosit vysoké podpatky, to neznamená, že nemůžeš působit elegantně. Mezi botami Högl najdeš i dokonalý protějšek k letním modelům, a přitom zůstaneš stále šik. Co třeba kotnákové boty Högl? Semišová svrchní vrstva a kožíšek uvnitř zanechají Tvou nohu v suchu i teple v chladných dnech. A co víc: vypadají skvěle. Dají se nosit k sukni, kostýmku nebo šatům. V kolekci obuvi Högl se objevují v několika variantách, s rovnou porážkou nebo na klínku, na tkaničky nebo s postranním zipem, klasické kožené nebo okouzlující třpytivé. Při každé příležitosti budeš absolutně trendy.