Až do -40%! Doba doručení 2-7 pracovních dnů5

Pouze:00hod.00min.00sek
Kraťasy pro ženy16

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Kraťasy

Objev další produkty z kategorie Kraťasy

Kraťasy adidas Originals: Sportovní oblečení v lifestylovém duchu

Hledáš jednoduše sportovní oblečení určené na pohodové chvíle pro trávení volného času? Designéři v adidas Originals přesně ví, jak navrhnout sportovní modely, které budou perfektně plnit svoji funkci, a přitom pobaví i zahřejí nejedno srdce bijící v rytmu módních trendů. Značka, která sport šikovně zakomponovala do každodenního života běžných lidí i vrcholových sportovců, se neustále posouvá a využívá k tomu nejmodernější technologie. Výsledkem je oblečení, u kterého se na nic nezapomnělo. Dotažení každého kousku k dokonalosti a neotřelý design jsou to, co dělá z oblečení adidas Originals favorita každé aktivní a zdravě sebevědomé ženy. Vyber si své kraťasy adidas Originals na ABOUT YOU a bav se plánováním sportovního outfitu za pomoci těch nejlepších kousků, které máme na skladě.

Kraťasy adidas Originals pro ženy: Když se kvalita potká s úspěchem

Kolekce adidas Originals jsou napojené na světový gigant sportovně městské módy a obuvi adidas. Historie této společnosti byla započata snahou dvou bratrů vytvořit něco unikátního, a to úplně od nuly. Sourozenci založili svou první firmu už v roce 1924. Zkraje se soustředili pouze na výrobu sportovních bot. Už tehdy se vizionář Adi a jeho pragmatičtěji smýšlející bratr Rudolf dostali do všeobecného povědomí v rodném Německu i v zahraničí. I když se po několika letech pracovně rozešli a Adi začal s provozem vlastní firmy, snaha tvořit unikáty a neustále se posouvat dopředu se vtiskla do hodnot adidasu už napořád. Logo adidasu tzv. trefoil spatřilo světlo světla právě včas na olympijské hry v Mnichově v roce 1972. Tehdy mělo symbolizovat výkon. Dnes je oficiálním logem brandu adidas Originals a zosobňuje lifestyle a ulici. V kolekcích se tyto hodnoty určitě nezapřou. Dámské oblečení i boty je promyšlené do nejmenších detailů. Kraťasy adidas Originals jsou pravou ukázkou funkčních návrhů v designovém provedení, které značka dodává do celého světě už desítky let.

Dámské kraťasy adidas Originals: Z posilovny až na pláž stylově

Modely kraťasů adidas Originals jen čekají na objevení. A máš se opravdu na co těšit! V nabídce najdeš klasické kousky pro všechny typy sportovních výkonů i opravdu cool šortky na volný čas. Toužíš po neutrálních odstínech? S kraťásky v černém provedení nikdy nemůžeš šlápnout vedle. Jestli chceš dát najevo, že patříš do rodiny adidas, sáhni po variantě s legendárními třemi proužky na bocích a potiskem brandu. Vyber si mezi zavazováním na stahovací šňůrky nebo zvol elastický pas. Sportovní modely jsou vyrobeny z hladké látky a mají chladivý povrch, ideální na podávání výkonů. Stejně tak ti určitě přijdou při tréninku vhod praktické dvouvrstvé modely. Kromě klasických kraťasů můžeš vybírat i z originálních šortek, které lákají neokoukaným barevným provedením a veselými celoplošnými vzory. Chceš okouzlit sportovně elegantním outfitem? Vyzkoušej krátké šortky s kulatým lemem v ženských barvách. V kombinaci s bílou košilí a páskovými sandály ti kraťasy adidas Originals pomohou vykouzlit sexy plážový vzhled. Už máš vybráno? Na ABOUT YOU víme, po čem ženy touží...

Pokud se Ti líbí produkty této značky, mohly by Tě zajímat i následující odkazy: