Bezkontaktní doručení. Až do -40% EXTRA!5

Pouze:00hod.00min.00sek
Šaty pro družičky1,061

Šaty pro družičky: Nepostradatelná tradice západního světa

Zvyk družiček doprovázející nevěstu v její svatební den pochází z USA, ale získal na významu po celém světě a Česká republika není žádnou výjimkou. Za družičky historicky chodily svobodné dívky ve věku na vdávání. To už dnes ale není podmínkou a záleží jen na nevěstě, koho si vybere. Družičky, které tvoří zpravidla nejlepší kamarádky a příbuzné nevěst, zaujímají hosty především svými ladícími outfity, většinou stejnobarevnými družičkovskými šaty. Pokud nemají stejnou barvu, trend tíhne k tomu, aby byly alespoň sladěny v podobném tónu či stylu. Všechny šaty tak mohou hrát třeba všemi odstíny růžové, nebo může být zvolej stejný model v jiné barvě pro každou družičku. Mezi šaty pro družičky je povoleno téměř vše, pouze před bílými by ses měla mít raději na pozoru. Bílá barva je totiž zasvěcena nevěstě, která musí z davu vyčnívat na první pohled. Vhodnou variantou není ani krémová. Na některých svatbách jsou dokonce zakázány pro ostatní svatebčany i všechny světlé tóny šatů. Na ABOUT YOU najdeš širokou škálu krásných šatů pro družičky, které jsou pro Tebe nachystané právě kvůli speciálnímu dni, kdy se vdává jedna z Tvých nejbližších.

Okouzlující družičkovské šaty všech podob

Téměř žádný jiný oděv nevyzařuje tolik elegance a ženskosti jako šaty, a proto se jedná o perfektní outfit pro ženy na každou slavnostní příležitost. Jako družička máš na svatbě své blízké přítelkyně či sestry samozřejmě velmi zvláštní postavení, které musí vyjadřovat taky Tvoje šaty. Družičky si mohou dovolit být oproti ostatním svatebčanům víc výrazné. Trochu tylu tady, trochu krajky tam… Ale nic by se nemělo přehánět, aby nebyla zastíněna hlavní hvězda dne – nevěsta, která musí platit za nejkrásnější dámu společnosti. Délka šatů pro družičky zásadní roli při výběru nemá. Ať už si zvolíš rozverný model v maximální délce nebo sáhneš po koktejlkách či egenantních společenských šatech, po boku nevěsty se předvedeš vždy stylově. Nezapomeň se jen dohodnout s ostatními družičkami, aby vám outfity ladily. Nevěsta má sice při výběru vždy zásadní slovo, ale kreativní nápady z řady nejbližších přítelkyň jí určitě vadit nebudou. Procházejte spolu širokou škálu stylových šatů pro družičky na e-shopu ABOUT YOU a vytvořte společně výjimečný den hodný jen těch nejlepších vzpomínek.

Šaty pro družičky: Fantastická móda na den D

Svatba není party, ale družičkovské šaty ze svatby se Ti budou na kdejakou party či ples hodit. Výběr se tedy nevyplatí podcenit, protože Ti šaty pro družičky mohou posloužit ještě celá dlouhá léta. Na ABOUT YOU jsme pro Tebe připravili skvělou nabídku propracovaných modelů, které jako by byly stvořené na ozdobu celého slavnostního obřadu. Za úchvatně krásnými modely stojí elitní značky jako Esprit, S. Oliver Premium, Mascara, Lipsy, Chi Chi London a další, které inspirují klasickým zpracováním i nejnovějšími trendy. Různé modely, střihy a barvy šatů pro družičky nabízejí téměř neomezený výběr. Šaty v jemných pastelových odstínech vypadají dokonale romanticky a budou všem připomínat, proč se šťastný den D v první řadě koná, protože oslavují lásku. Tmavé modely jako jsou třeba dlouhé šaty v půlnoční barvě zas nechají božsky vyniknout nevěstu zářící v bílé. Někteří designéři zakomponovali do šatů módní prvky jako jsou kamínky, krajky a jiné zdobení, které ještě umocní celkovou sváteční atmosféru. Připrav se na působivé představení na tanečním parketu v nádherných družičkovských šatech vyrobených ze splývavých materiálů, které Ti poskytnou dostatečnou volnost pohybu. Třeba v nich i doběhneš jako první na správné místo a podaří se Ti chytit svatební kytici.