Doručení 2-7 prac. dnů. % přechodné bundy %5

EXTRA25Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek

Šaty VILA: Žensky něžná móda políbená severským šmncem

V módním světě je Skandinávie představitelkou elegantního, ale zároveň okouzlujícího stylu. Dánská značka VILA tento status dokonale naplňuje. Při navrhování šatů kombinuje klasické střihy s moderními motivy. Výsledkem je jedinečné dámské oblečení podtrhující jemnou sílu žen. Proč se nevydat do zákoutí světa něžného pohlaví a neprozkoumat jeho taje? Odevzdej své starosti s plánovaním toho, co si zítra vezmeš na sebe, do nákupního košíku. Půvabné šaty jsou jednoduše tak praktickým kouskem oděvu... Stačí jim nastavit ruce vstříc, nechat si je po hlavě sklouznout na tělo a vše je na svém místě. Nelámej si hlavu s dokonalým outfitem, když stačí tak málo, jako objevit ty pravé šaty. Pusť do svého šatníku nový severský vánek, který ti zamotá hlavu i srdce. Na ABOUT YOU jsme se poctivě připravili na to, abychom ti mohli dopřát neotřelý skandinávský look.

Svěží vítr do plachet módy s pestrým výběrem šatů VILA

VILA je mladá značka reagující na potřeby mladé moderní ženy. Byla založena v roce 1994 a od té doby sklidila velký úspěch na domácí severoevropské scéně a dosáhla i globálního ohlasu. Klíčem k úspěchu jejích návrhů je především svébytný design modelů. Šaty VILA jsou skvělým společníkem pro každodenní situace i sexy doprovodem na party. Hlavními přednostmi, kterých si na tomto oblečení můžeš všimnout, jsou příjemné materiály, jemné detaily a perfektně padnoucí střihy. Jen je vyzkoušet! Plejáda stylů je navíc velmi různorodá. Postarají se o tebe v každou roční dobu a při každé příležitosti. Na ABOUT YOU seženeš pod hlavičkou tohoto brandu lehké a hravé kousky na léto i pletené obměny na chladné zimní dny. Výběr se pohybuje od neformálních modelů na každý den přes koktejlky až po večerní šaty. Všímej si zábavných detailů, které ti budou dělat radost každým dnem. Můžeš se vůbec někdy nabažit těch nezbedných volánků, háčkovaných prvků, třpytivých kamínků nebo krajkového zdobení? To všechno jsou láskyplně zpracované detaily, které doplňují vzhled šatů VILA.

Mini, midi nebo maxi: Rozmanitost jako druhé jméno šatů VILA

Tato trendy značka vytváří dostupnou módu pro mladé a sebevědomé ženy v rozumné cenové hladině. Díky různým délkám šatů se můžeš cítit stále pohodlně a volně a ukázat jen to, co opravdu chceš. Minišaty působí svůdně a odhalí spoustu kůže. Jsou určené sexy slečnám, které se nebojí své zdravé sebevědomí předvést celému světu. Příjemnou variantou k minišatům může být délka midi. Tyto šaty jsou pohodovou volbou a ozdobou teplých dnů. Příjemně větrají, ale nemusíš se bát, že bys ukázala příliš. Končí těsně nad koleny a spolehlivě zakryjí širší stehna. Nejdelší variantou jsou žensky působící maxi. S vyzývavostí se drží až u podlahy. Tvoje ženské křivky zvýrazní velmi jemným a elegantním způsobem. Dodají ti křehkost a otočí nejednu hlavu na ulici.

Šaty VILA jsou členem fashion rodiny, která zná ženy

Možná ti je styl šatů VILA něčím povědomý. Propracované modely se svěžím nádechem jemné ženskosti patří do rodiny značek sdružených pod firmou BESTSELLER, která působí ve 45 zemích světa. Kromě evropských zemí sahá až na Střední východ, do Indie, Číny nebo Kanady. Náleží k ni třeba také značky jako je VERO MODA nebo ONLY. Klienty těchto značek jsou ženy, které nechtějí hledat kompromis mezi ženskostí a současným náročným životním stylem. U BESTSELLERU je většina značek věnovaná právě ženám a dívkám. Firma dobře ví, co táhne ženy k módě, a proto nabízí rozmanitý sortiment, který uspokojí všechny jejich tužby. Zabav se prohlížením těch nejhezčích šatů VILA na ABOUT YOU a nebuď překvapená, když se od nich najednou nebudeš schopná odtrhnout. Tyhle šaty totiž mají neobyčejnou schopnost vykouzlit ti přesnou představu toho, jak se budeš cítit, až je budeš mít na sobě.