Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Všechny produkty od ALPHA INDUSTRIES78

Alpha Industries – legendární americký výrobce, který staví hrdinství nade vše

Oděvní společnost Alpha Industries byla založena v 50. letech v Knoxville, Tennessee. Jejím posláním bylo vyrábět funkční oblečení, které ochrání americké letce-hrdiny při výkonu jejich práce. A Alpha Industries spatřuje dodnes v ochraně a oslavě hrdinů svou misi. Ať už se jedná o hrdinství vojenské nebo civilní. Firma na svém webu představuje videa Hero Series, která vypráví příběhy hrdinů nejen z řad vojáků, ale například také příběhy hrdinů ze světa módy, umění, hudby a zábavy. Alpha Industries jakožto legendární americká značka je autentickým výrobcem leteckých bund a jiných vojenských oděvů. Svou popularitu si získala výrobou polní bundy M-65 a leteckého bomberu MA-1. Především druhou zmíněnou bundu dnes kopíruje snad každý výrobce. Značka Alpha Industries čas od času vydává oblečení ke speciálním příležitostem. Ze značky se v průběhu let stala ikona a některé jejich výrobky se dokonce staly ceněnými sběratelskými předměty.

Kdo nosí legendární bundy Alpha Industries

Chtělo by se říci že všichni. Bundy Alpha Industries můžeme vidět u letců i prezidentů USA jako vrchních velitelů armády. A také patří do šatníku mnoha hvězd filmového plátna a hudebního průmyslu. David Beckham, John Travolta, Cher, Arnold Schwarzenegger, Robert de Niro, Kevin Costner, Pharrell Williams, Rita Ora nebo Kanye West. Ti všichni svou bundu Alpha Industries mají. Postupem času se značka uchytila i v oblasti streetwearu a v posledních pár letech jsme jejich kousky mohli vidět snad na každé hvězdě hip hopu. Zdá se, že i ve světě celebrit platí, že kdo chce být in, tak má v šatníku nějakou libůstku od Alpha Industries.

Oblečení od Alpha Industries není jen pro statečné muže

Alpha Industries je značka známá neotřelým přístupem a funkčním řešením svých modelů. Mezi produkty v tomto Alpha Industries Online Shop lze nalézt kolekci pro muže, ženy, a dokonce i děti – bundy, parky, kabáty. Firma má také svou kolekci doplňků, kam se řadí i trička, nášivky, odznaky a balíčky „udělej si sám“ (DIY packs). Ikonické vojenské oblečení Alpha se stává počátkem 21. stolení stále populárnější. A tak značka přistoupila ke spolupráci i s jinými značkami, aby dala vzniknout výjimečným produktům. Mezi úspěšná partnerství lze zařadit spolupráci Alpha Industries se značkou Stussy, Hurley a Breitling.

Objev 25. 11. 2022 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Čekají zde na tebe skvělé ALPHA INDUSTRIES Black Friday slevy pro ženy. Ale to není všechno – objev také ALPHA INDUSTRIES Black Friday výprodej pro muže!