Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od ARMEDANGELS118

ARMEDANGELS: Bio a fér móda

Pro tuhle značku dámské a pánské módy znamená slovo „organický“ něco mnohem víc než jenom trend. A právě jejich přístup k materiálům, fair trade a udržitelnosti je naprosto odlišuje od drtivé většiny ostatních výrobců módy. ARMEDANGELS má totiž dva cíle: dobře a kvalitně Tě obléknout a nepřispívat tím ke zhoršování životního prostředí. Právě proto jsou jejich kolekce vyrobené z obnovitelných zdrojů a recyklovaných materiálů. Všechno, co nabízejí, je vyrobeno z fair-trade bio látek od certifikovaných dodavatelů, nic není běleno chlórem. Základní stavební kameny této německé značky jsou dodržování ekologických postupů, fair-trade, respekt ke zvířatům a k planetě. Některé kousky jsou 100% veganské. Nezapomnělo se samozřejmě ani na styl a pohodlí nositelů – jejich modely jsou uvolněné, na nic si nehrají a za všech okolností se v nich budeš cítit sama sebou.

ARMEDANGELS je móda pro zdraví

Co můžeš od ARMEDANGELS čekat? Přímočarost, volné střihy, jasné i tlumené barvy. Pohodlí a čisté linie. Žádná póza nebo hra na efekt. Spolehni se, že s outfitem od ARMEDANGELS tě nebude nikde nic škrtit. V kolekci najdeš rozevláté šaty, jednoduché blůzy do kanceláře, bundy a kabáty, sukně, svetry, ale taky džíny. Právě jejich džíny z kolekce #DetoxDenim rozhodně nepřehlédni. Kromě toho, že jsou vyrobeny podle hesla „pravý denim nepotřebuje nic navíc“, takže jsou dokonale střižené a budou ti skvěle sedět, obsahují speciální rostlinná vlákna TENCEL™ Lyocell. Ta zajišťují dokonalou míru elasticity, a navíc jsou na rozdíl od běžně používaných látek obnovitelná a nezatěžují životní prostředí. Nepřehlédnutelnou výhodou je také to, že zabraňují zadržování vlhkosti a tím pádem drží na uzdě bakterie. Džíny není nutné prát tak často jako konvenční výrobky, jsou šetrné i k nejcitlivější pokožce a naprosto dokonale drží tvar.

ARMEDANGELS staví na udržitelnosti a fair-trade

Tahle německá firma byla založená v roce 2007 a už od začátku se snaží o prosazování udržitelné módy a dodržování etických zásad při výrobě. Spolupracují s řadou organizací podobného založení, například s Fair Wear Foundation, která zajišťuje, aby všichni dostávali za svoji práci odpovídající mzdu. Za zmínku stojí i to, že komponenty živočišného původu pocházejí výhradně z bio farem, kde se zvířaty zacházejí humánně. Značka si zakládá také na dostupnosti a rozumných cenách, které jejich zákazníkům nezboří rodinný rozpočet. Prozkoumej kolekci ARMEDANGELS a rozhodni se pro módu od výrobce, který si váží lidí, zvířat i planety.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky ARMEDANGELS pro ženy a muže.