ASH
Počet produktů: 5
Sledovat
Model/kaProdukt
ASH
Tenisky 'EXTREME'
  4 949 Kč
  5 849 Kč
  ASH
  Tenisky 'ADDICT'
   4 899 Kč
   6 199 Kč
   ASH
   Tenisky 'ECLIPSE'
    4 469 Kč
    5 349 Kč
    ASH
    Tenisky 'ADDICT BIS'
     4 899 Kč
     6 199 Kč
     ASH
     Tenisky 'EXTREME'
      5 849 Kč

      Obuv ASH je zcela stylovou záležitostí

      Značka obuvi ASH je nápadem dvou mimořádných tvůrců módy, Itala Leonella Calvaniho a Francouze Patricka Ithiera. Oba vytvářejí nové standardy v oblasti designu obuvi a od roku 2000 vyrábějí společně jak pánskou, tak i dámskou obuv. Tato značka představuje především kombinaci kvality a vzrušujícího stylu a považuje se za „high-end obuv“. Ve svých návrhech obuvi ASH jsou pokrokoví, zpracovávají současné trendy a přeměňují je v extravagantní obuv. Každý pár obuvi vzbuzuje proto pozornost. Pro jejich styl jsou typické neobvyklé vzory a hodně neznámé střihy. Ať už jsou to vysoké podpatky nebo neobvyklé povrchové materiály, dokážou obuv stylově přeměnit v nejmodernější produkty. Vhodná pro každou příležitost a určená pro každého, kdo hledá individuální pár obuvi.

      Dva módní návrháři, jeden koncept: obuv ASH

      Od založení značky ASH v roce 2000 tvoří oba kreativní návrháři Calvani a Ithier hlavně klasickou obuv, ale také další oblasti si postupně podmaňují svým vzrušujícím stylem. Cílem značky a jejích návrhářů je přitom udržet si především vlastní osobní módní linii, což ve skutečnosti znamená: velmi kvalitní materiály, jedinečné střihy a neobvyklé vzory. Jejich ambicí je vytvořit obuv pro každého mladého člověka, který jde s módou. Obuv by se přitom měla dát úžasně zkombinovat se současnými trendy a zdůraznit je. Vášeň, dokonalé umění a myšlení do budoucna jsou klíčovými slovy filozofie ASH a to se odráží také v jejich produktech. Každý, kdo se nebojí módy a má rád extravagantní obuv, bude obuví ASH nadšen.

      Užij si nejnovější trendy obuvi ASH

      Jsi odvážný a hledáš obuv, která není jen obyčejnou obuví?! Obuv ASH tvoří živou módu. V současnosti máme pro tebe online na ABOUT YOU exklusivní výběr obou návrhářů obuvi, která je navržena s velkým nadšením a citem pro současné trendy. Je úplně jedno, který outfit potřebuješ doplnit novou obuví, určitě budeš nadšen širokým výběrem neobvyklých stylů. Ať už ležérně na večírek po dlouhém dni v kanceláři nebo na vycházku do města. "Fashion-Fearless" je motem úspěšné značky a podle toho by ses měl řídit! Neboj se vyzkoušet něco nového: najdi si teď pár obuvi ASH na ABOUT YOU, nech se inspirovat a vytvoř si svůj vlastní look. Nejdůležitější je, aby ses cítil co nejlépe!