ASH
Počet produktů: 6
Sledovat
Model/kaProdukt
ASH
Tenisky 'EXTREME'
  4 885 Kč
  6 149 Kč
  ASH
  Tenisky 'ADDICT'
   3 879 Kč
   6 499 Kč
   ASH
   Tenisky 'ECLIPSE'
    3 909 Kč
    5 599 Kč
    ASH
    Tenisky 'ADDICT BIS'
     4 205 Kč
     6 499 Kč
     ASH
     Tenisky 'EXTREME'
      3 969 Kč
      6 149 Kč
      ASH
      Tenisky 'EXTREME'
       6 110 Kč

       Obuv ASH je zcela stylovou záležitostí

       Značka obuvi ASH je nápadem dvou mimořádných tvůrců módy, Itala Leonella Calvaniho a Francouze Patricka Ithiera. Oba vytvářejí nové standardy v oblasti designu obuvi a od roku 2000 vyrábějí společně jak pánskou, tak i dámskou obuv. Tato značka představuje především kombinaci kvality a vzrušujícího stylu a považuje se za „high-end obuv“. Ve svých návrhech obuvi ASH jsou pokrokoví, zpracovávají současné trendy a přeměňují je v extravagantní obuv. Každý pár obuvi vzbuzuje proto pozornost. Pro jejich styl jsou typické neobvyklé vzory a hodně neznámé střihy. Ať už jsou to vysoké podpatky nebo neobvyklé povrchové materiály, dokážou obuv stylově přeměnit v nejmodernější produkty. Vhodná pro každou příležitost a určená pro každého, kdo hledá individuální pár obuvi.

       Dva módní návrháři, jeden koncept: obuv ASH

       Od založení značky ASH v roce 2000 tvoří oba kreativní návrháři Calvani a Ithier hlavně klasickou obuv, ale také další oblasti si postupně podmaňují svým vzrušujícím stylem. Cílem značky a jejích návrhářů je přitom udržet si především vlastní osobní módní linii, což ve skutečnosti znamená: velmi kvalitní materiály, jedinečné střihy a neobvyklé vzory. Jejich ambicí je vytvořit obuv pro každého mladého člověka, který jde s módou. Obuv by se přitom měla dát úžasně zkombinovat se současnými trendy a zdůraznit je. Vášeň, dokonalé umění a myšlení do budoucna jsou klíčovými slovy filozofie ASH a to se odráží také v jejich produktech. Každý, kdo se nebojí módy a má rád extravagantní obuv, bude obuví ASH nadšen.

       Užij si nejnovější trendy obuvi ASH

       Jsi odvážný a hledáš obuv, která není jen obyčejnou obuví?! Obuv ASH tvoří živou módu. V současnosti máme pro tebe online na ABOUT YOU exklusivní výběr obou návrhářů obuvi, která je navržena s velkým nadšením a citem pro současné trendy. Je úplně jedno, který outfit potřebuješ doplnit novou obuví, určitě budeš nadšen širokým výběrem neobvyklých stylů. Ať už ležérně na večírek po dlouhém dni v kanceláři nebo na vycházku do města. "Fashion-Fearless" je motem úspěšné značky a podle toho by ses měl řídit! Neboj se vyzkoušet něco nového: najdi si teď pár obuvi ASH na ABOUT YOU, nech se inspirovat a vytvoř si svůj vlastní look. Nejdůležitější je, aby ses cítil co nejlépe!