Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky

BOGNER: klasika, elegance a kvalita

Německá značka BOGNER je oblíbená jak mezi ženami, tak mezi muži. Pyšní se dlouhou tradicí ve výrobě sportovního oblečení, kterému však nechybí elegance, půvab ani vysoká kvalita používaných materiálů. Dámské oblečení této značky využívá nejnovějších trendů, které přetváří do elegantního sportovního oblečení, jež je možné si užít během všech volnočasových a sportovních aktivit. Zaměřuje se zejména na lyžařskou módu, ve které vyniká již od 30. let minulého století. BOGNER online nabízí sportovní oblečení kombinující nejen vysokou funkčnost, ale také nejnovější módní trendy v kategoriích dámského i pánského oblečení. Nejen proto značka spolupracuje s celou řadou sportovců. Nosí ji například milovníci golfu a lyžování, na které se BOGNER e-shop zaměřuje.

BOGNER představuje svou dámskou kolekci

Značka BOGNER je už spoustu let velikánem na poli sportovní módy. Její historie sahá až do roku 1932, kdy tato firma spatřila světlo světa. Hned od svých prvopočátků se zaměřovala na zimní módu, kterou vytváří v mnoha žádaných stylech a s praktickou funkčností, přinášející pocit komfortu i během lyžování v horském prostředí, které Tvé oblečení důkladně prověří. Proč se nevydat do zimy stylově a trendy? Dámská kolekce zahrnuje péřové bundy a kabáty, ale i klasické kabáty z luxusní jehněčí kožešiny, která je zárukou pohodlí i tepla. Zároveň je kladen důraz na jedinečnost jejich provedení. K mání jsou v mnoha nevšedních motivech i krásných barvách. Kolekce bund BOGNER online je vyvíjena s tepelnou izolací, nejčastěji z kvalitního husího peří, a vyniká tak vysokou odolností proti vlhkosti. Navíc jsou tyto bundy vyrobené z lehkého materiálu, proto nikoho nepřekvapí, že jsou doslova ideální na mnohé druhy sportů a volnočasových aktivit.

BOGNER potěší širokou nabídkou

BOGNER e-shop – to nejsou pouze dámské a pánské sportovní bundy nebo kabáty. Nabídka sportovního a volnočasového oblečení této značky je skutečně široká. Svůj cit a zápal pro módu můžeš díky BOGNER online uspokojit funkčními triky vhodnými na sport i další aktivity, kde pohodlí a funkčnost hrají prim. Zajímat by Tě mohly také svetry, pletené oděvy a mikiny od tohoto stylového labelu. To vše najdeš na jednom místě na ABOUT YOU. Značka BOGNER myslí i na dívky a ženy, proto je její nabídka rozšířená o halenky, šaty a sukně. Protože se značka specializuje na zimní módu, můžeš si jejích sukní užít také v chladných měsících. Mají totiž teplou podšívku a jsou vyrobeny z hřejivého péřového materiálu. Toto oblečení je ideální pro milovníky zimních sportů a všechny ty, kteří chtějí jít s módou a sledují nejnovější trendy. Širokou nabídkou tato značka disponuje také v kategorii pánské módy, kde Tě potěší úžasné kousky mikin, bund nebo lyžařských kalhot. Její orientace na lyžařský průmysl je patrná také z doplňků pro profesionální i zážitkové lyžování, kterými můžeš svůj outfit ještě více zvýraznit.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky BOGNER.