Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Všechny produkty od BUFFALO508

Buffalo – boty na platformě, které se proslavily díky Spice Girls

Je jen málo lidí, kteří si nevzpomenou na neskutečné boty na platformě, které nosily zpěvačky ze Spice Girls. Ale nejen ony! Obuv Buffalo nosila také Cher, Madonna, N´Sync nebo Cameron Diaz. A jak to vlastně celé začalo? Firma Buffalo Boots GmbH byla založena v roce 1979 jako maloobchodní firma specializující se na prodej kovbojských bot. Protože v osmdesátkách byly kovbojské boty neskutečně moderní. A úspěch značky vedl k distribuci bot Buffalo po celém Německu. Na začátku 80. let firma vytvořila svou první sportovní botu, která se prodávala jak na běžícím pásu. Firma ji vyrobila v neuvěřitelných 20 barevných kombinacích! Na mezinárodních veletrzích se Buffalo začalo prezentovat s širší nabídkou obuvi a úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Boty se rychle začaly prodávat i na dalších trzích a Buffalo se stalo značkou bot vyhledávanou mladými lidmi. A pak konečně v roce 1995 přišla ona slavná kolekce bot na platformě – inovativní a super úspěšná po celé Evropě.

Každý rok alespoň dvě nové kolekce

V posledních 30 letech Buffalo prezentovalo svou kolekci bot 2x každý rok. A každá z nich byla něčím výjimečná, něčím originální a každá šla ruku v ruce s trendy sezóny. Elegantní boty, třpytivé party boty nebo boty na zimu – Buffalo se vždy snaží dosáhnout naprosté symbiózy mezi výrobkem nejvyšší kvality a výrobkem s excelentním designem. Od roku 2017 firma vydala vždy 2x do měsíce úzce limitované edice svých klasických Buffalo bot. Následovala spolupráce s Junya Watanabe a Patrickem Mohrem. A během krátké doby se Buffalo obuv stala opět velmi populární.

Nová éra bot na platformě s Bufallo London

Buffalo představilo svou druhou značku Buffalo London. Německá značka Buffalo oživuje kult bot na platformě. A zaměřuje se na mladou, stylovou klientelu ve městech. Nové Buffalo na platformě jsou jako stvořené pro chůzi a tanec. Tanec v botaskách na platformě nebyl nikdy tak snadný jako nyní. Boty zůstávají mohutné, stále si drží svůj retro vzhled. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a pohled do budoucna odhaluje, že tohle je jen začátek. Čekají na nás ještě odvážnější a extrémnější modely Buffalo bot a všechny budou jistě k dostání v tomto Buffalo Online Shop.