Black Weekend: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky

CALIDA: Kvalita i inovace v prádle pro ženy

Už více než 70 let je CALIDA synonymem pro tu nejlepší švýcarskou kvalitu, skvělé řemeslné zpracování a absolutní pohodlí. Její produkty bezchybně sedí na těle, příjemně se nosí a snadno se kombinují. Na co se s touhle značkou můžeš těšit? Čeká Tě hlavně spousta super kousků spodního prádla a oblečení na spaní jako jsou nejrůznější košilky, pyžama nebo jen pohodlné a měkké kalhoty, které využiješ třeba i na domácí nošení. CALIDA se ale nesoustřeďuje jen na spodní prádlo, i když v její nabídce převládá. Setkat se u ní můžeš i s oblečením na denní nošení nebo třeba s cool plavkami. Už máš vyhlídnutý svůj vysněný kousek? Potřebuješ ještě malou prohlídku?

Pohled do historie CALIDA

CALIDA je značka zrozená ve Švýcarsku a mezi její hlavní cíle dlouhodobě patří nabízet kvalitní zboží z prvotřídních materiálů. Založili ji už v roce 1941 Max Kellenberger a Hans Joachim Palmers. Ještě o skoro 40 let později, v roce 1978, zůstává většina finančního kapitálu značky v držení zakládajících rodin. Dnes je značka součástí většího celku, tzv. CALIDA GROUP, který má pod sebou mimo jiné značky AUBADE, MILLET, LAFUMA Outdoor či LAFUMA MOBILIER. Po historických přesunech výroby po různých koutek světa, jako bylo například Portugalsko, Maďarsko či Indie, se dnes všechno zboží do posledního kusu produkuje pouze ve švýcarském městě Sursee.

Vyber si nové oblečení CALIDA online na ABOUT YOU

CALIDA patří mezi tzv. udržitelné značky. To znamená, že její výroba bere ohled na životní prostředí. To s sebou nese spoustu inovací – v některých kolekcích používá například 100% přírodní materiály, které jsou v přírodě rozložitelné. Micro tkanina tencel je jedním z takových materiálů. Je přírodní, vysoce funkční a šetrná k přírodě i lidem. Je příjemná na kůži a zároveň Ti přináší výhody funkčního prádla jako je regulace tělesné teploty, rychlé schnutí a minimalizace zápachu při pocení. I ostatní materiály z dalších kolekcí značky Ti ale přinášejí opravdovou kvalitu. Běžné se u oblečení využívá třeba 100% bavlna. Zachumlej se do jemných a měkkých materiálů i Ty! Tvůj spánek už nemůže být příjemnější! Udělej si nákup oblečení CALIDA online na ABOUT YOU už dnes a za pár dní už můžeš spát v novém!

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky CALIDA.