Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od Chantelle1

Chantelle: Luxusní prádlo s francouzským šarmem

Chantelle je splněný sen všech milovnic luxusního spodního prádla. Z každého kousku této značky sálá neopakovatelný francouzský šarm, provedení je naprosto dokonalé a díky nádhernému designu se budeš cítit výjimečná a sebevědomá. Všechny přece víme, že luxusní spodní prádlo udělá zázraky nejen se siluetou, ale i v hlavě. Chantelle sice vznikla v dobách, kdy se ženy ještě ještě dusily v korzetech, ale dnes jsou jejich kolekce postavené na inovacích a střizích, které padnou jako druhá kůže. Chantelle je okouzlující a jejich prádlo poznáš na první pohled – je elegantní, vyrobené z kvalitních materiálů a zároveň neskutečně pohodlné. Co najdeš v jejich nabídce? Jednoduché bezešvé prádlo, dekadentní svůdné krajky, kvalitní materiály a všechny možné střihy. Rozmazli svoji kůži dotekem hebkého luxusu a prozkoumej kolekce Chantelle. Už nikdy se nespokojíš s ničím jiným.

Chantelle miluje detaily

Hlavní vizí značky je vytvořit prádlo, které Tvoje křivky pozvedne, obejme a rozmazlí, takže se budeš celý den i noc cítit pohodlně. Protože jejich návrháři milují nádherné věci, jsou tyhle kousky sice ultra funkční, ale taky překrásné. Jednotlivé kolekce jsou zaměřené na různé typy a střihy, takže můžeš vybírat z mnoha druhů a tvarů košíčků – od hladkých „neviditelných“ podprsenek Chantelle, které jsou skvělé na nošení pod tričko, po krajkové kousky s maxi push-up efektem nebo naopak stahující, s nastavitelnými ramínky, bez ramínek, s výztuží i bez. Barevná škála zahrnuje jak klasické neutrální odstíny – bílou černou a tělovou, tak hravé barvy, třeba růžovou, vášnivou rudou nebo nebesky modrou. Firma se v posledních letech vrátila ke svým kořenům a uvedla na trh také stahující spodní prádlo pro dokonale hladkou siluetu a dechberoucí křivky.

Chantelle: Dosáhnout dokonalosti trvalo 130 let…

… a poznat ji trvá jednu vteřinu. Právě tak zní slogan této značky založené v roce 1876. Už o několik let později firma začala používat elastický materiál, který později naprosto změnil život většiny žen – první podvazkové pásy vyrobené z této nové tkaniny se setkaly s bouřlivým úspěchem. Další revoluční inovace se na scéně objevila v roce 1972, kdy přišla na svět kolekce „Defi“ – první bezešvá podprsenky s tvarovanými košíčky. V roce 1993 Chantelle překonala hranice Evropy a v New Yorku vznikla první pobočka. V současné době patří tato značka luxusního spodního prádla mezi světové špičky a ženy na celém světě ji milují. Dokázala totiž něco výjimečného – spojila luxus, nádherný design a pohodlí.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Chantelle.