Black Weekend: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek

chillouts: Všechno začíná v hlavě. Nebo na hlavě?

Bylo nebylo, kdesi uprostřed německého Bavorska stála garáž a v té garáži se pár chytrých lidí rozhodlo začít prodávat oblečení a vyrábět čepice. Jejich značka pak dobyla svět. Zní to sice jako stokrát ohraný scénář béčkového filmu, ale právě takhle vznikl chillouts – brand, který z čepic udělal něco extra. Čepky Tě zachrání v plískanici nebo když si nestihneš umýt vlasy, ale jsou taky skvělý módní statement a nestárnoucí klasika streetové módy. V tomhle ráji barev a materiálů dnes najdeš v dámské, pánské a dětské kolekci vedle klasických beanies a zimních čepic i čelenky. A taky klobouky a slamáky. A kšiltovky. A rukavice a šály. Pro každého něco, nekonečno barev, materiálů a stylů. Odteď budeš chtít nosit čepici i do postele, takže nech na hlavě a vyber si chillouts.

Pod chillouts s bambulí – hlava mě už nebolí

Dost možná teď hodně ušetříš za kadeřníka, protože chillouts jsou tak super, že je nebudeš chtít sundat, a tvoje odrosty tím pádem nikdo neuvidí. Naprostou klasikou, která nikdy nevyjde z módy, je klasická beanie. Nic nedodá outfitu tak ležérní nádech, jako tahle obyčejná čepka. Pokud jdeš po výraznějším looku, vyzkoušej tvrďák. Zkombinuj ho s outfitem v pánském stylu nebo naopak s romantickými šatičkami. Na plážovém baru nebo v parku se bude skvěle vyjímat slamák. Vybírat můžeš z jednoduché klasiky a ozdůbek v podobě střapečků a barevných proužků. Nebo si nasaď na hlavu široký slaměný klobouk, na oči velké brýle a vyraz do města. V zimě se budou hodit teplé vlněné čepky s bambulí i bez, čelenky a klapky na uši. Barevná škála je nekonečná a pokud chceš třpytky nebo puntíky, můžeš je mít taky.

chillouts pro všechny, co mají pod čepicí

První roky po založení v roce 1998 prodávala nově vzniklá firma módní doplňky od jiných výrobců a vydržela u toho až do roku 2003. S novým miléniem přibyla týmu odvaha a rozhodli se vytvořit kolekci pokrývek hlavy pro každou příležitost i sezónu. Na svět přišly čtyři letní modely a jedna zimní beanie. Reakce zákazníků byly bouřlivé a nečekaně příznivé, takže se firma brzo přestěhovala do nového sídla, kde bylo teplo dokonce i v zimě, a tým začal pracovat na nových návrzích. Dnes je v nabídce kolem 250 modelů zimních čepic a jedna letní kolekce. Vyber si i pro sebe a nezapomeň – všechno začíná na hlavě.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky chillouts pro ženy a muže.