Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


CMP – sportovní a outdoorové oblečení z Itálie

V současné době je snadné být stále v pracovním shonu a neužívat si o něco více přírody a klidu, který nám nabízí. Přitom je tolik příjemné být pro jednou aktivní trochu jiným způsobem a vyrazit někam ven za dobrodružstvím. Může to být třeba jenom výlet za město anebo i túra v nějakých vysokých horách. Ať už se vydáváš kamkoli, tak potřebuješ jenom to nejkvalitnější vybavení. A přesně proto je tady značka CMP. Kořeny této italské značky sahají až do roku 1948, kdy vznikla jako malý rodinný obchod. Produkce dámského, pánského i dětského sportovního oblečení se velmi rychle rozrostla a firma spolupracovala také se značkami, jako je Puma nebo Reebok. Navrhuje ale své vlastní kvalitní oblečení, které Ti bude dělat radost na Tvých výpravách.

CMP modely Tě připraví na nové sportovní aktivity

V českém CMP eshopu na ABOUT YOU na Tebe čeká celá řada modelů, které si podle libosti můžeš nakombinovat. V kategorii dámského oblečení na jsou tu třeba outdoorové bundy CMP, které přicházejí v mnoha barevných kombinacích, ve kterých budeš na horách jen zářit! Jsou dělané tak, aby izolovaly teplo a odpuzovaly vodu, takže můžeš mít jistotu, že Ti bude příjemně v jakýchkoli podmínkách. K bundě si nezapomeň přibalit i dámské CMP boty, které jsou vyrobené z kvalitní kůže a hodí se i na náročnější turistiku. I v pánské kategorii na Tebe pak čekají další bundy, které jsou pro outdoorové aktivity tak nezbytné. O jejich kvalitě Tě přesvědčí už jejich první nošení! Je skvělé, když se rodiče k aktivnímu životu snaží vést i své děti. U nich je ale třeba dbát na obzvlášť kvalitní a spolehlivé oblečení. I na to je značka CMP připravena, takže na sportovní dovolenou teď můžeš vyrazit s celou rodinou.

CMP – rodinná firma s celosvětovým dopadem

Všechno potřebné pro outdoor, lyže či snowboward najdeš bez problému na ABOUT YOU. CMP je jednou ze značek, která tu rozhodně nesměla chybět. Je na ní skvělé, že začínala jako malá firma, ale důrazně si zakládá na kvalitě a inovacích, aby mohla konkurovat i větším výrobcům. Už před lety zařadila do svých materiálů třeba softshell a aktivně se snaží přidávat další nové moderní prvky. Její popularita stále vzrůstá, a proto Ti teď CMP produkty nabízí i ABOUT YOU. Najdi si svůj nový sportovní outfit, ve kterém se budeš cítit pohodlně, a vydej se za turistikou nebo na lyže nebo si vyber jinou aktivitu. I Ty si zasloužíš na chvíli vypnout, vzít svoje kamarády nebo rodinu a užít si bezstarostně sportu a přírody.