Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

 Popis značky

Coccinelle: Žij svůj každodenní sen!

Hladká, semišová, zvrásněná, barevná, kvalitní a odolná… Prostě všechny podoby pravé kůže, které jen kabelka může mít. To je značka Coccinelle. Kromě italské tradice ve výrobě kvalitních kožených kousků je brand obohacen o jedinečný styl, vkus a luxus dýchající z každého milimetru. Značka stvořená k oslavě ženskosti, jejich přirozené sebedůvěry a „Gioia di Vivere“ aneb Radost z žití. Chceš si i Ty užít každý okamžik svého života zahalená do stylových tónů ženské prvotřídní módy? Pořiď si dech-beroucí kousek z výběru Coccinelle online na ABOUT YOU!

Důraz na preciznost, tradici a hodnoty: hravá a něžná s Coccinelle

Za italským brandem stojí rodinná firma z Parmy, která už od roku 1978 vnáší do světa jedinečný styl svých drobných kožených výrobků, a to každý rok se 4 novými kolekcemi! Do jejich sortimentu nepatří jen široký výběr klasických kabelek, ale třeba i stylové kožené ledvinky, městské elegantní batůžky, pásky, peněženky a ostatní doplňky z kůže. Bylo by libo Cocinelle kabelku? Na Coccinelle online e-shopu najdeš doslova vše: vyber si kousek přes rameno, crossbody, kabelku s uchem do ruky, mini kabelku, psaníčko, velkou brašnu, prostorný hobo bag nebo jedinečný bucket bag ve tvaru kyblíčků různých velikostí! Kvalitní řemeslná práce, důraz na detail a originalita každého produktu je pro tuto značku denním chlebem. Z propagačních materiálů značky, z jejích oficiálních stránek, sociálních sítí a hlavně ze zboží samotného dýchá jedno: Coccinelle vkládá do světa luxusní dámské módy srdce a individuální přístup.

Coccinelle online na ABOUT YOU

Hra pestrých barev vyvolává atmosféru, která Tě ihned naladí na romantický výlet po krásách Itálie a prožívání svého nového nevšedního příběhu. Vnes tenhle pocit výjimečnosti do každého svého všedního dne díky jedinečnému doplňku Tvého stylu, který Ti udělá radost pokaždé, když na něm spočine Tvůj pohled. Coccinelle, to je malá radost z velké podívané v každém momentu. Je to sebevědomí, které si zasloužíš ukazovat! U nás na ABOUT YOU Ti nyní přinášíme všechny benefity Coccinelle online! Ty nejstylovější kousky a kus Itálie si u nás můžeš objednat už do 3 pracovních dnů.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Coccinelle.