Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Všechny produkty od CONVERSE204

Converse – oldschool značka z USA

Každý je zná a měl je pravděpodobně alespoň párkrát na noze - legendární kecky Converse All Star Chuck Taylor. Touto původně basketbalovou obuví se americká značka proslavila po celém světě. Do dnešního dne prodala téměr 600 milionů párů této kultovní boty. Je jedno, který styl je Ti bližší: skate, punk nebo rock, tenisky Converse jsou všestranné a sluší každému nositeli. Žádný módní nadšenec se bez nich prostě neobejde. A to platí i pro ostatní kousky, které má Converse v nabídce. Tato americká značka se už dávno nespecializuje pouze na obuv. Své pole působnosti totiž rozšířila i na trička, mikiny nebo batohy. Tento label charakterizuje ležérní styl s kapkou rebélie. Neomezuje se na žádnou věkovou kategorii, ačkoli ho nosí spíše mladší generace.

Ikona sportovní módy s dlouhou historií

Díky široké nabídce dámské a pánské obuvi do všech povětrnostních podmínek se značka proslavila po celém světě. Nízké nebo vysoké látkové tenisky s bílou podrážkou a šněrováním patří neodmyslitelně k image této značky. Tato kultovní značka je na scéně již více než 100 let. Byla založena v roce 1908 zakladatelem Marquisem M. Converse v Massachusetts, USA. Firma byla nejprve zaměřena na výrobu a distribuci zimní obuvi a gumových holínek. Úspěch značky však začíná až s modelem Converse All Star, který vyvinul basketbalista Chuck Taylor. Šlo o tenisky, jak je dnes známe: bílá gumová podrážka a látková bota v různých barvách. Tento model se velmi rychle rozšířil po basketbalových hřištích v celé Americe. Na počest jeho inovativního tvůrce byl pojmenován Chuck Taylor All Star.

Prožij každý den s kultovní botou Converse

Dnes patří Converse ke stálicím na trhu se sportovní módou. Obuv a oblečení této značky jsou známé svým kvalitním zpracováním a dlouhou životností. V 70. letech tuto značku objevili také příznivci punku. Právě toto období je bráno jako důležitý mezník a začátek nové éry v historii značky. Nejrůznější varianty produktů značky jsou k dispozici v tomto Converse Online Shop, který umožňuje snadný výběr bez stresu z pohodlí domova. Boty Converse jsou k mání v různých barvách a designech, je jen na Tobě, jaký styl si vybereš.

Pokud se Ti líbí produkty této značky, mohly by Tě zajímat i následující odkazy: