Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

 Popis značky

Desigual – temperamentní značka pro individualisty

Populární značka Desigual je známá svými divokými, neobvyklými vzory, které vynikají především svou barevností a originalitou. Pokud Tě zajímá kreativní móda, pak je pro Tebe tato španělská značka naprosto ideální. U ní totiž najdeš nejen extravagantní šaty, ale i propracované tašky a halenky různých střihů. Odvaž se a pořiď si výjimečné kousky z kvalitních materiálů, třeba takové Desigual šaty Ti učitě zaručí mnoho obdivných pohledů. Každý produkt značky Desigual je navíc unikát, na který jinde určitě nenarazíš.

Jak se stal Desigual fenoménem?

Tento label je ve světě módy teprve nováčkem. V roce 1984 ho založil Švýcar Thomas Meyer, a to ve Španělsku. Ze španělštiny také pochází jeho jméno, Desigual totiž v češtině znamená “nestejný”. Tato značka se tedy od začátku chtěla odlišit a prezentovat se jako originální, kreativní label, který svým zákazníkům přináší něco jedinečného a neokoukaného. První oficiální Desigual obchod byl otevřen v roce 1986 na Ibize. Od té doby se hodně změnilo a na tuto značku dnes narazíme téměř v každé světové metropoli. Cílem zakladatele firmy bylo vytvořit a prodávat designérské kousky široké veřejnosti za dostupné ceny. V sortimentu tohoto módního giganta najdeme jak dámskou, tak pánskou nebo dětskou módu včetně doplňků. Pro tuto značku jsou typické pestrobarevné vzory, hravé nášivky a bláznivé střihy. To je jeden z mnoha důvodů, proč si získala na popularitě. Label také rád experimentuje s různými materiály a nabízí celou řadu doplňků z kůže nebo denimu, které potěší každého milovníka módy.

Objev Desigual a ponoř se do světa barev

Značka spolupracuje s řadou designérů po celém světě. Již několikrát pro ni například utvářel kolekci světoznámý návrhář Christian Lacroix. V roce 2011 společnost vyhlásila v několika evropských pobočkách bláznivou kampaň, v rámci které, obdarovala svými výrobky prvních 100 zákazníků, kteří přišli do obchodu Desigual pouze ve spodním prádle. Tato značka je bezesporu troufalá a jiná. Pokud tedy toužíš po něčem odvážném a výrazném, neboj se okořenit svůj šatník trendy kousky Desigual z ABOUT YOU Desigual eshop. Ať už půjde o širokou hippie halenku s cípy, praktickou kabelku přes rameno nebo tmavý overal s barevnými kontrasty. Se značkou Desigual nikdy nešlápneš vedle. Tato značka Tě bude bavit. Pokud chceš při nákupu navíc ušetřit nějakou tu kačku, nadchne Tě určitě náš Desigual výprodej.