Až do -40 % EXTRA na Premium5

Pouze:00hod.00min.00sek

DIADORA: Na sport i do ulic

Jsi nadšená sportovkyně a miluješ pohyb? Ráda nosíš pohodlné sportovní oblečení? Máte s kámoškou pravidelný rituál a po čtvrteční lekci power jógy míříte rovnou na víno do stylového podniku v centru města? V tom případě si s obyčejnými tepláky nebo legínami s průsvitným zadkem nevystačíš. Věnuj chvilku svého drahocenného času a pozornosti značce Diadora. Najdeš tu všechno co potřebuješ na sport i do města, na procházky i na pořádné zapocení. Spolehni se na vysokou kvalitu, funkční materiály a samozřejmě trendy vzhled. Italové zkrátka vědí, jak vypadat šik i se zpoceným culíkem a mastným čelem. Endorfinům zdar!

DIADORA: Sport, kreativita a představivost

Přesně tyhle tři věci stojí za vznikem i úspěchem značky DIADORA. Jejich návrháři moc dobře vědí, že při sportu jde v první řadě o pohodlí a funkčnost. Spolehni se na to, že za každým sportovním trikem stojí roky výzkumu, inovací a moderní technologie. Co tedy v Diadora eshopu pořídíš? Sportovní podprsenky, bez kterých by ses neměla nikam ani hnout, legíny, které sedí přesně tam, kde mají, trička, bundičky, sportovní tenisky – prostě úplně všechno, co potřebuješ pro aktivní život v pohybu! Nenech se omezovat a buď svá, udělej si ze svého sporty stylu statement a šaty a podpatky nech ostatním. Diadora je tvůj partner pro každé popoběhnutí a kapku potu.

DIADORA: Tradice od roku 1948

Původně byla tahle italská firma založená v roce 1948 zaměřená na výrobu horolezecké obuvi. Netrvalo dlouho a značka se vyšplhala až mezi nejlepší hráče na poli sportovní módy a brzy poté byla dokonce nejprodávanější. V 70. letech se ve světě stalo něco, co bylo do té doby nevídané – lidé začali sportovat pro zábavu. Najednou všichni potřebovali sportovní oblečení, sportovní boty, sportovní všechno – a DIADORA reagovala rychle. Začala spolupracovat se sportovními legendami, dala si záležet na propracovaném marketingu a začala se soustředit i na technologie a inovace. Tahle italská značka má prostě jasnou vizi, které se drží, a díky tomu je na trhu stálicí. Mimochodem, slovo „diadora“ znamená „sdílet dary a slávu“ – výstižný název, že? Prozkoumej nabídku Diadora cz a buď za stylovou sporty hvězdu 365 dní v roce.