Diadora
Počet produktů: 13
Sledovat
Model/kaProdukt
Diadora
Sportovní top 'L. TANK BRIGHT SUN LOCK'
  777 Kč
  909 Kč
  Diadora
  Sportovní top
   679 Kč
   909 Kč
   Diadora
   Funkční tričko
    465 Kč
    1 179 Kč
    Diadora
    Sportovní kalhoty
     815 Kč
     1 179 Kč
     Diadora
     Funkční tričko
      409 Kč
      1 037 Kč
      Diadora
      Sportovní kalhoty
       815 Kč
       1 179 Kč
       Diadora
       Sportovní top 'FIT'
        777 Kč
        907 Kč
        Diadora
        Sportovní kalhoty
         777 Kč
         1 429 Kč
         Diadora
         Běžecká obuv 'Kuruka'
          1 295 Kč
          2 597 Kč
          Diadora
          Běžecká obuv 'M.SHINDANO 6'
           1 555 Kč
           2 597 Kč
           Diadora
           Sportovní podprsenka 'Medium Support'
            621 Kč
            907 Kč
            Diadora
            Sportovní podprsenka
             907 Kč
             1 037 Kč

             DIADORA: Na sport i do ulic

             Jsi nadšená sportovkyně a miluješ pohyb? Ráda nosíš pohodlné sportovní oblečení? Máte s kámoškou pravidelný rituál a po čtvrteční lekci power jógy míříte rovnou na víno do stylového podniku v centru města? V tom případě si s obyčejnými tepláky nebo legínami s průsvitným zadkem nevystačíš. Věnuj chvilku svého drahocenného času a pozornosti značce Diadora. Najdeš tu všechno co potřebuješ na sport i do města, na procházky i na pořádné zapocení. Spolehni se na vysokou kvalitu, funkční materiály a samozřejmě trendy vzhled. Italové zkrátka vědí, jak vypadat šik i se zpoceným culíkem a mastným čelem. Endorfinům zdar!

             DIADORA: Sport, kreativita a představivost

             Přesně tyhle tři věci stojí za vznikem i úspěchem značky DIADORA. Jejich návrháři moc dobře vědí, že při sportu jde v první řadě o pohodlí a funkčnost. Spolehni se na to, že za každým sportovním trikem stojí roky výzkumu, inovací a moderní technologie. Co tedy v Diadora eshopu pořídíš? Sportovní podprsenky, bez kterých by ses neměla nikam ani hnout, legíny, které sedí přesně tam, kde mají, trička, bundičky, sportovní tenisky – prostě úplně všechno, co potřebuješ pro aktivní život v pohybu! Nenech se omezovat a buď svá, udělej si ze svého sporty stylu statement a šaty a podpatky nech ostatním. Diadora je tvůj partner pro každé popoběhnutí a kapku potu.

             DIADORA: Tradice od roku 1948

             Původně byla tahle italská firma založená v roce 1948 zaměřená na výrobu horolezecké obuvi. Netrvalo dlouho a značka se vyšplhala až mezi nejlepší hráče na poli sportovní módy a brzy poté byla dokonce nejprodávanější. V 70. letech se ve světě stalo něco, co bylo do té doby nevídané – lidé začali sportovat pro zábavu. Najednou všichni potřebovali sportovní oblečení, sportovní boty, sportovní všechno – a DIADORA reagovala rychle. Začala spolupracovat se sportovními legendami, dala si záležet na propracovaném marketingu a začala se soustředit i na technologie a inovace. Tahle italská značka má prostě jasnou vizi, které se drží, a díky tomu je na trhu stálicí. Mimochodem, slovo „diadora“ znamená „sdílet dary a slávu“ – výstižný název, že? Prozkoumej nabídku Diadora cz a buď za stylovou sporty hvězdu 365 dní v roce.