Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


Drykorn: Móda pro krásné duše

Styl Drykorn je tak unikátní a jiný, že je těžké ho zařadit do jedné kategorie, nebo dokonce uhodnout, odkud značka pochází. Jejich modely se Ti nejspíš budou líbit, pokud miluješ život ve velkém městě, máš vlastní hlavu, vkus a styl a nezajímá Tě, co si myslí ostatní. Drykorn je totiž určená pro sebevědomé a nezávislé duše. Kolekce sice nesou stopy současných trendů, ale jenom velice zlehka – značka si jede po svém vlastním chodníčku. A co Tě v jejich katalogu čeká? Především obleky, kabáty a bundy, kvalitní džíny, trička a kožené bundy. Prozkoumej kolekce a dost možná si Drykorn zamiluješ – připrav se na kombinaci německé zdrženlivosti, skandinávského minimalismu a tmavé neutrální barvy.

Drykorn má cit pro siluetu a střih

Nosíš někdy oblek? Ne? S Drykorn třeba začneš. Tahle značka věnuje celou jednu kolekci dámským oblekům. Skinny střih, chinos, klasika i zkrácená délka nohavic – všechno to na Tebe čeká. Dobrá zpráva je, že můžeš libovolně nakupovat a kombinovat různá saka a kalhoty. Ještě lepší zpráva je, že z těch barev tě bude přecházet zrak. V nabídce je samozřejmě i černá, ale kdo by odolal sluníčkové žluté nebo květinovému potisku? Pokud Tě obleky nechávají chladnou a jsi spíš džínová, prozkoumej kolekci jejich perfektně padnoucích slimek nebo boyfriend jeans. Nečekej žádnou velkou divočinu, Drykorn si potrpí na jednoduchost a eleganci a u džín sází především na dokonalý střih. Návrháři myslí samozřejmě i na milovnice šatů. Jejich kolekce je postavená na střízlivých modelech, volných siluetách v midi délce a tlumených barvách. Co si ale z jejich nabídky určitě nesmíš nechat ujít, jsou kabáty a trenčkoty – tyhle dokonale propracované kousky vypadají o pár nul dražší a každý outfit zvednou do hvězdných výšin.

Drykorn: Německá značka s kosmopolitním duchem

Značka Drykorn vznikla v roce 1996, kdy se její zakladatel Marco Götz rozhodl, že bude vyrábět streetové kalhoty a džíny za rozumnou cenu. Svoje první kousky prodal na burze, ale během prvních pár sezón si získal neskutečné množství příznivců. Z Drykorn byla rázem mezinárodní záležitost a fanouškovská základna se neustále rozšiřuje. Od konkurence je odlišuje především skvěle odvedené ušití a stabilní kvalita oblečení. Jejich materiály pocházejí většinou z Itálie a Francie. V současné době se oblečení a doplňky této německé značky prodávají na 1000 místech světa.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky DRYKORN pro ženy a muže.